Clenburexin shot 1000 ml exp. 9/16

D
E
Q
X
V
 
Kód zboží:48033001
Výrobce:Trec
Dostupnost:skladem
 
Běžná cena:499 Kč
Sleva:50%
Cena:249 Kč vč. DPH

Tento výrobek najdete také ve výprodeji za 199.00 Kč! Klikněte zde »
 

 
množství:ks  

klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení

klikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Clen burexin shot 1000 ml

Trec ClenBurexin Shot - vysoce efektivní termogenní spalovač tuků
Trec Clenburexin představuje novou a velice účinnou směs termogenních látek pro podporu spalování tuku a nastartování lipogeneze během výkonu i mimo něj. Efektivně navyšuje látkovou výměnu v organismu, podporuje zvýšení bazálního metabolismu a působí na schopnost organismu využít tuk jako primární zdroj energie.
Trec Clenburexin shot obsahuje vysoce účinnou směs látek s termogenním účinkem, stimulantů a látek oddalujících svalovou únavu a zakyselení. Navíc jako jeden z mála produktů na našem trhu obsahuje ketony z malin, extrakt ze zelené kávy a zeleného čaje, a také extrakt ze skořice.

Trec ClenBurexin Shot účinky:
Tvrdé a dokonale vyrýsované svaly.
Vysoká účinnost v boji s podkožním tukem.
Receptura se silným termogenním efektem a energizujícími účinky.


Složení:
Voda, glycerol, zahušťovadla (guar guma, xanthanová guma), konzervanty (sorbát draselný, benzoát sodný), sladidla (cyklamát sodný, acesulfam K, sukralóza, sacharinát sodný), broskvové aroma.

Popis obsažených látek
Extrakt ze zelené kávy – je odlišný od klasicky pražených černých kávových zrn a jejich extraktů. Důvodem je pražení, které ničí některé velmi významné látky. K nejvýznamnějším obsaženým látkám patří fenolické sloučeniny, z kterých je nejdůležitější kyselina chlorogenová. Tato látka je řazena mezi antioxidanty, ale může společně s kofeinem (taktéž obsaženým) napomáhat snižování vstřebávání cukru a tím přeměně jeho nadbytku v těle na tuk. Tento vnitřní tuk se většinou hromadí v oblasti břicha a obklopuje srdce, játra, slinivku nebo ledviny a navyšuje riziko vzniku civilizačních onemocnění.
Malinové ketony z Rubus ideaus – jsou přírodní fenolovou sloučeninou. Mimo svého vlivu na vůni malin, mají také pozitivní účinky na spalování tuku. Vliv zvýšené dávky je pozorován u změn lipidového metabolismu a vlivu na vyšší hladinu noradrenalinu, ta zlepšuje využití mastných kyselin jako zdroje energie.
Extrakt ze zeleného čaje – účinné látky ze zeleného čaje nazýváme katechiny. Tyto látky jsou zodpovědné za pozitivní účinek při spalování tuku. Nejúčinnějším katechinem je epigalokatechingalát - EGCG. EGCG je velmi silným antioxidantem, u kterého byl zároveň zjištěn vliv na syntézu mastných kyselin. Zelený čaj tedy nejen napomáhá tukovému metabolismu, zabraňuje také novotvorbě tukové hmoty.
Extrakt ze skořice – tento extrakt získávaný z dřevnaté kůry skořice je v současné době zkoumán zejména pro svůj vliv na oddálení cukrovky, Alzheimerovy choroby a rakoviny. Má však i svůj pozitivní termogenní vliv na organismus sportovce snažícího se o snížení hladiny tuku v organismu. Skořice snižuje hladinu krevního cukru a tak během výkonu startuje lipidový metabolismus, ke kterému tak dochází daleko dříve.
Extrakt ze zázvoru – látkou s velmi bohatým využitím je i zázvor resp. v přípravku použitý extrakt ze zázvoru. Ten nejen že zlepšuje trávení a podporuje látkovou výměnu, ale opět působí jako silný antioxidant a má mírné termogenní vlastnosti.
Extrakt z hořkého pomeranče – kůra hořkého pomeranče obsahuje látku zvanou synefrin. Synefrin je velmi účinný a považuje se za vhodnou náhradu dnes zakázaného efedrinu. Je látkou s thermogenním působením. Napomáhá využití tuku jako zdroje energie pro tvorbu tepla.
Karnitin – spalovač tuku bez karnitinu není spalovačem. Karnitin napomáhá přenosu mastných kyselin přes buněčnou membránu a to přímo k mitochondriím, které pracují jako buněčné elektrárny a napomáhají jejich využití jako energetického zdroje, zejména pak při svalové práci.
Trec Clenburexin shot obsahuje vysoké množství stimulačních látek, které podporují maximální výkon. Mimo běžné známého kofeinu ve své přírodní formě (extrakt z guarany, kofein bezvodný, zelená káva a zelený čaj) obsahuje i aminokyselinu l-tyrosin, potřebnou pro vznik vzruchových hormonů adrenalin a noradrenalin. Všechny tyto složky spolu synergicky pracují na tom, aby dostaly vás výkon na vyšší úroveň.
Trec Clenburexin shot obsahuje látky (kreatin, arginin, citrulin), které slouží jako energetický zdroj pro svalovou práci, stejně tak napomáhají odstraňovat kyselé metabolity ze svalů a oddalují svalovou únavu organismu. Vy jste tak schopni prodloužit svoji pracovní sérii nebo vytrvalostní výkon, a to se při spalování tuku počítá!
Aminokyseliny ve 100 ml výrobku:
Arginin HCL1000 mg
L-Tyrosin1500 mg
Obsah ostatních účinných látek ve 100 ml výrobku:
Citrulin Malate1500 mg
Kofein100 mg
Kreatin pyruvát1000 mg
L-Karnitin1000 mg
Extrakt z guarany (Paullinia cupana, 10% kofeinu)1500 mg
Extrakt ze zeleného čaje (Coffea Arabica 30% ACG, 10% kofeinu)1500 mg
Extrakt z aloe vera (Aloe barbadensis 200:1)450 mg
Extrakt z hořkého pomeranče (Citrus aurantium, 30% synefrin)70 mg
Extrakt ze skořice (Cinnamomum cassia, 18:1)300 mg
Extrakt ze zázvoru (Panax quinquefolium, 10% ginsenosidy)200 mg
Extrakt ze zeleného čaje (Camelia sinensis, 80% polyfenoly, 30% EGCG)500 mg
Ketony získané z malin Rubus ideaus200 mg
Dávkování:
1 dávka je 25 ml (1 odměrka). Užívejte 1 dávku (25ml) 2x denně, nejlépe 30 minut před tréninkem nebo před jídlem. Produkt má vysoce stimulační efekt, neberte proto před spaním. Před užitím protřepejte. Zkonzumujte do 30 dnů po otevření.
V této kategorii výrobků také nabízíme:

Fat Stove Gel 1l + 1l + ručník

Fat Stove Gel 1000 ml

Carnbol 2 x 1000 ml

CarniLean 10 x 25 ml fat burner
Výrobky značky:

Kategorie