CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIE

 » 


EDO PRO Magnetický rotoped

0x
 
Kód zboží:104110026
Výrobce:Spokey - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena7 164 Kč
Sleva:19%
Cena:5 799 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

EDO PRO Magnetický rotoped

Magnetický rotoped Spokey EDO PRO:
- je model vybavený technologií OPTIMIZED POWER, díky které 6 kg setrvačník pracuje jako 8 kg,
- má horizontálně i vertikálně regulovatelné sedátko, díky kterému si můžete rotoped přizpůsobit přesně podle vaší výšky a individuálních potřeb,
- má vestavěná transportní kolečka a speciální místo na telefon či tablet,
- na displeji si můžete kontrolovat čas tréninku, rychlost, vzdálenost, počet spálených kalorií a srdeční tep.

Magnetický rotoped Spokey EDO PRO je model, který zujme svou funkčností, zpracováním s důrazem na každý detail a elegantním tónovaným designem. Jedná se o velmi kvalitní stroj, ideální pro kardio tréninky, který je vhodný do jakéhokoliv interiéru. Je to skvělá volba nejen pro milovníky fyzických aktivit, ale také pro začátečníky, seniory, nebo pro ty, jenž podstupují rehabilitaci. Disponuje řadou vylepšení, díky kterým snadno přizpůsobíte rotoped individuálním tréninkovým potřebám a výšce uživatele. Jedním z nich je horizontálně a vertikálně regulovatelné sedátko. Navíc, rotoped Spokey EDO PRO má manuální 8-mi stupňový nastavitelný odpor zátěže, díky kterému si můžete nastavit intenzitu tréninku podle vašeho tréninkového plánu či vaší aktuální fyzické kondice.

Pohodlný, bezpečný a efektivní domácí trénink
Pokud hledáte vybavení pro domácí kardio trénink, posílení dolních končetin, shození přebytečných kilogramů a zlepšení celkové fyzické kondice, bez toho, aniž byste museli opouštět pohodlí domova, pak pro vás máme řešení v podobě magnetického rotopedu Spokey EDO PRO. S ním můžete cvičit kdykoliv chcete a bez ohledu na počasí. Rotoped má 6 kg setrvačník, který díky použité technologií OPTIMIZED POWER funguje jako 8 kg, což výrazně zvyšuje efektivitu tréninku. Výsledky tréninku můžete kontrolovat na velkém displeji, který zobrazuje čas, vzdálenost, rychlost, počet spálených kalorií, celkovou vzdálenost a tepovou frekvenci. A díky dodatečnému místu na telefon či tablet, můžete během tréninku sledovat vaše oblíbené filmy či seriály, nebo poslouchat hudbu.

Efektivní tréninky s moderním magnetickým rotopedem
V modelu EDO PRO jsme se postarali o ty nejmenší detaily, které budou mít vliv na vaše pohodlí během tréninku. Pro bezpečnost a udržení nohou ve stabilní poloze při jízdě, jsou navíc pedály s upevňovacími popruhy na boty pokryty protiskluzovou strukturou. Díky vestavěným transportním kolečkům snadno rotoped po tréninku přemístíte na jakékoliv místo. EDO PRO je vysoce kvalitní fitness stroj, se kterým každý váš domácí trénink poskočí na ještě vyšší úroveň. Jeho nespornou výhodou je fakt, že rotoped pracuje velmi tiše.

Použité technologie
SENSE-I: Bezpečný trénink s kontrolou srdečního tepu.
SEAT CONTROL: Horizontální a vertikální regulace sedátka umožňuje optimální přizpůsobení rotopedu podle potřeb uživatele.
DARK LINE: Řada fitness strojů v tmavých odstínech. Dominantní černé a grafitové tóny dodají vaší domácí posilovně elegantní, tlumený vzhled. Červené zvýraznění dodává zařízení individuální charakter.

Parametry:
hmotnost setrvačníku: 6 kg
technologie OPTIMIZED POWER: tento 6 kg setrvačník pracuje jako setrvačník o hmotnosti 8 kg
typ: magnetický rotoped
8-stupňová manuální regulace odporu
displej: scan, čas, vzdálenost, rychlost, kalorie, celkovitá vzdálenost, puls
max hmotnost uživatele: 120 kg
výška sedla od-do: 70 - 92 cm
rozměry: 105 x 51 x 129 cm
displej: velký s místem na telefon či tablet
měření pulsu: ano
regulovatelné sedátko: horizontálně i vertikálně
velká, robustní konstrukce
transportní kolečka: ano
hmotnost netto: 24,5 kg
hmotnost brutto: 27,5 kgV této kategorii výrobků také nabízíme:

Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna