CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIE

 » 


INPEL II Magnetický rotoped

0x
 
Kód zboží:104110034
Výrobce:Spokey - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena4 960 Kč
Sleva:22%
Cena:3 862 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:
Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

INPEL II Magnetický rotoped

Magnetický rotoped Spokey INPEL II:
- má 3 kg setrvačník s tichým a plynulým chodem,
- umožňuje nastavit výšku sedátka, díky čemuž si nastavíte výšku přesně podle vašich potřeb,
- displej zobrazuje čas tréninku, rychlost, vzdálenost, počet spálených kalorií a puls.

Tréninkový rotoped Spokey INPEL II je ideální pro všechny, kteří hledají kompaktní vybavení pro domácí tréninky. Vynikající kvalita a propracované detaily zajištují, že tréninky budou ještě komfortnější, a zlepšení fyzické kondice, shazování přebytečných kilogramů či posílení svalů dolních končetin bude ještě snazší. INPEL II je tou nejlepší alternativou k venkovním tréninkům. S ním můžete cvičit kdykoliv chcete a bez ohledu na počasí.

Zamilujte si domácí trénink s rotopedem
Magnetický rotoped Spokey INPEL II je ergonomický rotoped vysoké kvality, který se vejde do každého bytu. Charakterizuje se tichým a plynulým chodem. Disponuje řadou výhod, díky kterým se dokáže přizpůsobit vašim potřebám. Jednou z nich je regulovatelné sedátko, díky kterému si můžete přesně přizpůsobit výšku podle vaší výšky. Navíc pedály mají protiskluzový povrch a upevňovací pásky, které udržují chodidlo ve stabilní poloze po celou dobu tréninku. Díky použitým vysoce kvalitním materiálům, moderním technologiím a jedinečnému designu, bude každý váš trénink pohodlný a vaše domácí posilovna získá elegantní, individuální charakter.

Komfortní trénink v domácím prostředí
Magnetický rotoped je ideální jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé sportovce. Skvělé se hodí také pro seniory, osoby se zdravotními problémy, či během rehabilitace. Díky pevné konstrukci je maximální povolené zatížení rotopedu až 100 kg. Na přehledném displeji můžete sledovat průběh tréninku: aktuální čas tréninku a rychlost, vzdálenost, počet spálených kalorií a celkovou ujetou vzdálenost. A co víc, na rukojetích magnetického rotopedu jsou umístěny snímače tepové frekvence, které vám umožňují sledovat vaši aktuální tepovou frekvenci během tréninku.

Použité technologie
SP RANGY: Kompaktní a lehký při současném zachování dobré stability stroje.
SENSE-I: Bezpečný trénink s kontrolou srdečního tepu.

Parametry:
rozměr: 87 x 50 x 116 cm
funkce: čas/rychlost/vzdálenost/kalorie/puls
minimální a maximální výška sedátka: 70/91 cm
hmotnost setrvačníku: 3 kg
max. hmotnost uživatele: 100 kg
měření pulsu: ano
rozměr displeje: 16.2 x 11.5
rozměr balení: 62 x 24 x 53 cm
hmotnost netto: 17 kg
hmotnost brutto: 19 kgV této kategorii výrobků také nabízíme:

Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna