CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIE

 » 


VITAL+ Magnetický rotoped

0x
 
Kód zboží:104110036
Výrobce:Spokey - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena5 666 Kč
Sleva:16%
Cena:4 768 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

VITAL+ Magnetický rotoped

Magnetický rotoped Spokey VITAL+:


- v rukojetích má zabudované senzory tepové frekvence, díky kterým můžete kontrolovat efektivitu tréninku
- umožňuje sledovat na displeji čas tréninku, rychlost, ujetou vzdálenost a celkový počet spálených kalorií
- má 4 kg setrvačník s plynulým 8-mi stupňovým manuálním nastavením odporu
- perfektně se hodí do jakéhokoliv interiéru

Spokey VITAL+ je malý, klasický a vyrobený z těch nejkvalitnějších materiálů magnetický rotoped, který je ideální pro domácí tréninky. Je to perfektní volba pro všechny, kteří neradí cvičí v přeplněných posilovnách nebo venku v dešti. S ním můžete pravidelně trénovat kdykoliv jen chcete. Pravidelný trénink podporuje rychlejší spalování tukové tkáně, zlepší vaši fyzickou kondici a posílí svaly dolních končetin. Jednou z největších výhod rotopedu Spokey VITAL+ je to, že na něm může cvičit prakticky kdokoliv, bez ohledu na věk, či aktuální fyzickou kondici. Rotoped VITAL+ je vybaven pohodlným a nastavitelným sedátkem, což umožňuje optimální přizpůsobení rotopedu podle výšky uživatele.

Klasický rotoped určený k domácím tréninkům

Magnetický rotoped Spokey VITAL+, to je stabilní a bezpečná konstrukce, která se vyznačuje velmi tichým chodem. Díky tomu, že je VITAL+ o něco menší než klasické rotopedy, se bez problému vejde do jakékoliv místnosti doma. Model VITAL+ je nabídka pro všechny milovníky cvičení, kteří ocení ticho a pohodlí během tréninku. Díky 4 kg setrvačníku a plynulému mechanickému nastavitelnému 8 stupňovému odporu si můžete přizpůsobit trénink přesně podle vašich potřeb a očekávání. Právě díky nastavitelnému stupni odporu může používat magnetický rotoped VITAL+ kdokoliv – sportovci, senioři, nebo i lidé během rehabilitace.

Kontrolujte efektivitu vašeho tréninku se senzory tepové frekvence

Díky magnetickému rotopedu Spokey VITAL+ nemusíte opouštět teplo domova, abyste zlepšili svou fyzickou kondici či posílili svaly dolních končetin. Trénink můžete kontrolovat na displeji, který zobrazuje čas tréninku, rychlost, vzdálenost a počet spálených kalorií. Navíc v rukojetích jsou zabudované senzory tepové frekvence, které vám umožňují kontrolovat efektivitu vašeho tréninku. Nespornou výhodou magnetického rotopedu je také jeho klasický design, díky kterému skvěle zapadne do jakéhokoliv interiéru!

Použité technologie


- SENSE-I: Bezpečný trénink s kontrolou srdečního tepu.
- TOTAL WORK: Moderní konstrukce a použitá technologie zvyšují účinnost setrvačníku.

Parametry:
typ: magnetický rotoped
hmotnost setrvačníku: 4 kg
odpor: magnetický, 8 stupňů, manuální regulace
funkce: čas, vzdálenost, celková vzdálenost, rychlost, počet spálených kalorií, puls
snímače tepové frekvence: ano
regulace sedadla: vertikální
nastavitelná výška sedadla: 69–90 cm
rozměr: 80 x 58 x 132 cm
váha netto: 19 kg
váha brutto: 21 kg
maximální hmotnost uživatele: 100 kg
záruka: 2 rokyV této kategorii výrobků také nabízíme:

Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna