CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIE

Výrobky značky:BCAA 4:1:1 + Glutamin instant 500 g

0x
B
S
R
I
Z
 
Kód zboží:48041321
Výrobce:VISION-nutrition
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena621 Kč
Sleva:15%
Cena:528 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  

snížená doprava po ČR

klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

BCAA 4:1:1 + Glutamin instant 500 g

esenciální aminokyseliny - doplněk stravy
BCAA (L-leucin, L-isoleucin, L-valin) napomáhají regeneraci, ochraně a růstu svalové hmoty, jakož i regeneraci organismu.

L-Glutamin je aminokyselina, která se v lidském těle vyskytuje v největším množství. Představuje 60% všech aminokyselin v kosterním svalstvu a cca 20% celkových cirkulujících aminokyselin. Aminokyseliny BCAA (L-Leucin, L-isoleucin, L-Valin) tvoří cca 33% celkových svalových bílkovin. Aminokyseliny jsou stavebními kameny bílkovin, které přispívají k růstu a udržení svalové hmoty. Vhodný při zvyšování tělesné výkonnosti, podporuje regeneraci a růst svalové hmoty.
Složení:
L-glutamin, L-leucin, L-isoleucin, L-valin, kyselina citronová, sladidla (sukralosa, acesulfam K), aroma podle příchuti, čevená řepa pro příchuť malina, barvivo beta karoten pro příchuť ananas.
Dávkování:
1 - 2 dávky (10 g - odměrka) přípravku rozmíchaného ve 250 ml vody. Podávejte 30 min. před tréninkem a bezprostředně po tréninku. v dny, kdy netrénujete, ráno na lačno a v průběhu dne.V této kategorii výrobků také nabízíme:


BCAA micro instant juice 10 g

BCAA 2000 400 tablet

BCAA 600 kapslí

BCAA Power punch amino boost 12 x 330 ml
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty