CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEBCAA + glutamine 500 g

0x
E
Q
B
R
S
 
Kód zboží:45041015
Výrobce:Ostrovit - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:486 Kč vč. DPH
 
citron
natural
pomeranč

snížená doprava po ČRDoporučujeme alternativy:


BCAA 8-1-1 200 g natural
BCAA instant 400 g
Supreme pure BCAA instant natural 2-1-1 400 g
klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

BCAA + glutamine 500 g

Špičkový doplněk pro fyzicky aktivní lidi, který se skládá ze tří větvených aminokyselin - L-Leucinu, L-Valinu a L-Isoleucinu a extrémně důležitého L-Glutaminu. Ideální biologická dostupnost produktu a vynikající rozpustnost. BCAA jsou aminokyseliny s rozvětveným řetězcem: leucin, valin a isoleucin. Patří do skupiny exogenních aminokyselin a jsou neodmyslitelným prvkem pro syntézu bílkovin a přes 30 % našich svalů tvoří BCAA.

L-glutamín je aminokyselina, která mě silný vliv i na imunitní systém. L-glutamin si umí naše tělo vytvořit samo, často se však stává zejména u aktivních sportovců, že potřeby těla jsou větší než jeho produkce.
Glutamín zabezpečuje ochranu svalových bílkovin před potréninkovým katabolismem (rozkladem bílkovin) a podporuje regeneraci svalové tkáně. Podporuje zabudovávání aminokyselin do svalových bílkovin, stimuluje růst nové svalové hmoty, podporuje zvyšování zásob svalového glykogenu a zmírňuje stav vyčerpání po fyzické zátěži. Ze všech aminokyselin ve svalech tvoří glutamin až 60% a během tréninku je jeho spotřeba až 5x vyšší.

Vlastnosti produktu v bodech:
- Přispívá ke zvýšení svalové vytrvalosti
- Dochází k nárůstu lipolýzi - tedy zvýšení oxidace mastných kyselin, což se perfektně hodí zejména do redukce hmotnosti
- Snižuje fyzickou a psychickou únavu po tréninku
- Působí proti rozpadu bílkovin ve svalové tkáni)
- Slouží jako zdroj energie
- Jsou prokázány procesy, které regulují práci neurotransmiterů
- Slouží jako ideální prostředek pro zlepšení resyntézy svalového glykogenu.
Složení:
L-glutamin, L-leucin, emulgátor - řepkový lecitin, L-valin, L-isoleucin, regulátor kyselosti - kyselina citronová, aromata, sladidla: sukralóza, acesulfam K.

Upozornění: Výrobek může obsahovat mléko, vejce, lepek, sója, ořechy.
Nutriční informace v jedné dávce:
L-Glutamin4000 mg
L-Isoleucin1000 mg
L-Leucin2000 mg
L-Valin1000 mg
Dávkování:
Přidejte 10 g (2,5 odměrky) do 100 - 150 ml vody nebo šťávy. V tréninkové dny pijte 2 porce denně - jednu ihned po probuzení, druhou po tréninku. V netréninkové dny vypijte jednu porci po probuzení. Upozornění: Díky vysokému obsahu L-leucinu a L-isoleucinu se produkt vyznačuje nižší rozpustností a hořkou pachutí. To je přirozená vlastnost použitých surovin. Dobrým řešením je rozmíchat přípravek ve vodě nebo džusu, roztok jemně promíchat nebo prášek zapít přímo vodou nebo džusem.

Měrná cena: 97 Kč vč. DPH / 100gVýrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna