CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEBCAA massif 3 x 120 kapslí

0x
B
S
R
E
X
 
Kód zboží:54041006
Výrobce:Penco
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena747 Kč
Sleva:39%
Cena:459 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

BCAA massif 120 kapslí 2+1 zdarma

Unikátní směs volné formy větvených aminokyselin a argininu k ochranně svalové hmoty.

Ochrana svalové hmoty při namáhavých výkonech
Podpora růstu svalové hmoty
Posílení imunity a odolnosti, zvýšení výkonnosti
Cílená ochrana svalových bílkovin při odbourávání tuků (redukční diety)
Vysoký regenerační účinek

Aminokyseliny s větveným řetězcem (BCAA, z angl. Branched Chin amino acids) tvoří až 30% z celkového množství svalové tkáně. Na rozdíl od ostatních aminokyselin většina BCAA (L-leucin, L-isoleucin a L-Valin) prochází játry v nezměněné podobě a metabolizuje se především ve svalech. Tam zastavuje odbourávání svalových bílkovin po vyčerpání sacharidových zdrojů (glykogenu) při intenzivním tréninku a cvičení. Složky přípravku MASSIF BCAA podporují uvolňování růstového hormonu a insulinu a napomáhají udržovat optimální hladinu testosteronu a kortisolu. Tím vytvářejí podmínky pro anabolický proces, který vede k regeneraci a růstu aktivní svalové hmoty. Potréninkový anabolizmus, k němuž MASSIF BCAA výrazně přispívá, je podmínkou pro další výkonnostní růst a zamezení stagnace ve všech druzích sportu, při nichž je svalová práce rozhodující.

MASSIF BCAA zmírňuje nepříznivé následky zvýšeného příjmu bílkovin a u některých silových sportovců (např. kulturistů a vzpěračů). Vysokoproteinové diety (tj. nad 2g proteinů/kg tělesné hmotnosti) vedou nejen k vyšší produkci toxického amoniaku, ale i ke snížené schopnosti jaterních buněk metabolizovat aromatické aminokyseliny. Tím se poruší fyziologická rovnováha mezi větvenými a aromatickými v krvi, sníží se rychlost syntézy přenašečů nervového vzruchu a zvýší se tvorba toxických aminů v centrální nervové soustavě. K snížení funkčnosti jater dochází i při nadměrném pití alkoholu, po jaterních virózách, při šoku a poruchách rovnováhy elektrolytů. Také zde může významně pomoci užívání MASSIFU BCAA.
Vitamíny a minerály v 1 kapsli:
Vitamín B6 - pyridoxin1.5 mg
Vitamín C50 mg
Aminokyseliny v 1 kapsli:
L-Arginin100 mg
L-Isoleucin80 mg
L-Leucin160 mg
L-Valin108 mg
Dávkování:
V netréninkových dnech 2 tobolky 3x denně před jídlem. Ve dnech, kdy trénujete nebo závodíte 2 tobolky 30-60 min před výkonem a 2 tobolky1-3 hodiny po výkonu.V této kategorii výrobků také nabízíme:


BCAA mega forte 30 ampulí á 25 ml

BCAA Pepform peptide 500 mg 90 kapslí

BCAA 5000 + B6 300 tablet

BCAA 3000 shot 2:1:1 20 x 60 ml
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna