CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEBIG 8 essential amino 100 kapslí

0x
B
S
R
E
Q
V
 
Kód zboží:68041022
Výrobce:LSP nutrition - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:459 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


BIG 8 essential amino 250 g
BIG 8 essential amino 300 kapslí
BIG 8 essential amino 500 g
klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

BIG 8 essential amino 100 kapslí

Jedinečný přípravek, který nemá na českém trhu obdoby. Nejen pro všechny sportovce, kteří intenzivně trénují a chtějí si udržet svalovou hmotu a zároveň chránit jí před katabolismem - jejím úbytkem, ale i pro osoby s nedostatečným příjmem potravy.

Vyvážená kombinace všech esenciálních aminokyselin podporuje udržení a růst svalové hmoty, zvyšuje sílu a dramaticky zrychluje regeneraci.

- bez konzervantů
- bez sladidel
- bez příchutě
- 100% přírodní složky
- vynikající biodostupnost

Z dlouhodobého hlediska je výhodné užívat, co nejširší spektrum aminokyselin - Rubnerův zákon limitní aminokyseliny totiž říká, že využití aminokyselin z přijatých bílkovin závisí na obsahu nejméně zastoupené esenciální aminokyseliny. To znamená, že do vlastních tělesných proteinů se jich zabuduje jen tolik, kolik odpovídá množství nejméně zastoupené esenciální aminokyseliny.

Samotné BCAA mají vlastnosti související s aktivací mTOR signální dráhy, suplementace komplexních EAA pak pomáhá s jejím udržením = EAA představují velmi efektivní způsob, jak zefektivnit regeneraci, obnovit svalovou hmoty a podpořit silový i vytrvalostní výkon.

Při sportu vzrůstá potřeba těla regenerovat = opravovat svalovou tkáň poškozenou intenzivní fyzickou zátěží. Dostatečný příjem kvalitních aminokyselin je tedy velmi vhodný. Pravidelné užívání EAA zvedne úroveň tréninku a tréninkových výsledků na optimální hladinu.
Složení:
L-Valin, L-Lucin, L-Isoleucin, L-Lysin, L-Phenylalanin, L-Threonin, L-Methionin, L-Tryptophan.
Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota1700 kJ
Sacharidy - uhlohydráty0 g
Tuky0 g
Bílkoviny - proteiny100 g
Nutriční informace v jedné dávce:
L-Fenylalanin613 mg
L-Isoleucin703 mg
L-Leucin931 mg
L-Lysin679 mg
L-Methionin332 mg
L-Threonin527 mg
L-Tryptofan176 mg
L-Valin788 mg
Dávkování:
5 kapslí BIG 8 1x denně, zapít vodou nebo oblíbeným nápojem. Možno rozděleně vždy před a po tréninku nebo fyzickém výkonu. Doplněk stravy. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Není určeno pro děti, těhotné a kojící matky. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Měrná cena: 5 Kč vč. DPH / 1cpsVýrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna