CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEMega BCAA extreme effect 140000 1000 ml

0x
B
S
R
E
X
V
 
Kód zboží:46041031
Výrobce:Carne Labs - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:385 Kč vč. DPH
 
pomeranč
Doporučujeme alternativy:


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Mega BCAA 1000 ml 140000mg

ORIGINÁLNÍ SLOŽENÍ, JEŠTĚ SILNĚJŠÍ NEŽ PŘED TÍM.
Čisté jednotlivé větvené aminokyseliny obohacené o aminokyseliny(L-Alanin,L-Lyzin a Kyselinu glutamovou )


BCAA liquid větvené aminokyseliny (L-leucin, L-valin,L-isoleucin) obohacené o L-alanin, L-lysin, kyselinu glutamovou. Absolutně nejlépe fungují v této kombinaci.
BCAA - substrát, který chrání svalstvo proti katabolickým stavům, které mohou být vyvolané extrémní zátěží, deficitní dietou na proteiny, onemocněním či pooperačním stavem. BCAA jsou opravdu cenné pro sportovce, neboť podporují i energetickou výbavu jednotlivce, zvyšují vytrvalost a napomáhají v hojení a regeneraci svalové tkáně. Leucin snižuje hladinu krevního cukru a napomáhá ke zvýšení produkce růstového hormonu. Valin je důležitý k metabolizmu svalů a k udržení rovnováhy dusíkatých látek v těle. Izoleucin nutný pro tvorbu hemoglobinu stabilizuje a regeneruje cukry a energetickou zásobu. Kyselina glutamová je neurotransmiterem pro přenos vzruchu. Tato aminokyselina je důležitá v metabolismu cukrů a tuků a podporuje transport draslíku přes bariéru mozkovou bariéru. Mozek může kyselinu glutamovou využívat, jako energetický zdroj. Kyselina glutamová detoxikuje amoniak a konverze kyseliny glutamové na glutamin je jedinou možností jak neutralizovat jedovatost amoniaku. Kyselina glutamová zlepšuje proteinový metabolizmus. Alanin a glutamin představují více než 50% aminokyselin, které se uvolňují ze svalu. Alanin podporuje metabolizmus glukózy, kterou tělo využívá jako zdroj energie. Alanin je vhodný v kombinaci s BCAA při redukční dietách, kdy může být využíván jako zdroj energie, může být přeměněn na pyruvát. Lyzin je esenciální aminokyselina, která funguje jako nezastupitelná stavební jednotka všech bílkovin. Lyzin podporuje absorbci vápníku a udržuje u dospělích rovnováhu dusíkatých látek a napomáhá stavbě svalového proteinu. Lyzin přenáší ketoskupiny, udržuje růst vlivem na epifizární chrupavky a umožňuje tvorbu pojivové tkáně a mitózy v gonádách. BCAA liquid je složen tak, aby odpovídal nárokům pro vrcholový sport, umožnil výraznou regenerační a antikatabolickou fázi po extrémní zátěží.
Muže být aplikován jako preventivní prostředek k ochraně svalové hmoty -snížení únavy po sportovním výkonu
Složení:
Obsahuje pouze sukralózu. Omlouváme se, pro nejvyšší obsah aminokyselin v pitné formě na trhu, nelze ideálně ochutit. Naředěním vodou lepší chuť.

30 ml (denní dávka) obsahuje:

L-Leucin 750 mg
L-Izoleucin 600 mg
L-Valin 600 mg
L-Lyzin HCL 750 mg
L-Alanin 750 mg
Kyselina glutamová HCL 750 mg

1000ml(obsah v balení) obsahuje:

L-Leucin 25 g
L-Izoleucin 20 g
L-Valin 20 g
L-Lyzin HCL 25g
L-Alanin 25g
Kyselina glutamová HCL 25g

Aminokyseliny ve 100 ml výrobku:
Kyselina glutamová2500 mg
L-Alanin2500 mg
L-Isoleucin2000 mg
L-Leucin2500 mg
L-lysin HCL2500 mg
L-Valin2000 mg
Dávkování:
15ml ráno po jídle, 15ml 30 až 40 minut po výkonu (odpoledne). Výrobek je možno zapít či ředit vodou.Naředit dle potřeby. Nebo: 15ml ráno po jídle a 15ml odpoledne. Výrobek je možno zapít či ředit vodou.Naředit dle potřeby.

Měrná cena: 39 Kč vč. DPH / 100ml

V této kategorii výrobků také nabízíme:


BCAA Gold 150 tablet 1000 mg

BCAA 2:1:1 500g

BCAA instant 300g

Intra rush 500 g
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna