CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIENOCCO BCAA 330 ml

0x
B
S
R
E
Q
V
 
Kód zboží:93041031
Výrobce:Nocco - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena55 Kč
Sleva:15%
Cena:47 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

NOCCO BCAA 330 ml

Rozvětvené esenciální aminokyseliny BCAA jsou základní aminokyseliny primárně určené pro podporu regenerace a zabránění procesu katabolismu. Nicméně mají i anabolické účinky a velmi efektivně oddalují vyčerpání svalového glykogenu během sportovní aktivity díky svým energetickým funkcím v organismu.

Zelený čaj s EGCG se velmi často řadí také mezi stimulanty. Je jedním ze základních spalovačů tuku s termogenním efektem. Obsahuje také velmi účinný katecholamin, který má antioxidační účinky. Obsahuje také kofein, který má stimulační i lipotropní účinky.

Kofein zvyšuje bdělost a energetizaci organismu, podporuje sportovní výkon, ale také snižuje zakyselení svalové hmoty.

NOCCO obsahuje také 6 druhů vitaminů a vybrané příchutě obsahují L-karnitin, který podporuje využití a transport mastných kyselin k buněčné mitochondrii, kde jsou využívány jako zdroj energie.

Nápoj neobsahuje cukr a přesto si můžete užít jeho sladkou osvěžující chuť.
Složení:
Příchuť Blood Orange: Perlivá voda, aminokyseliny s rozvětveným řetězcem BCAA (L-leucin, L-valin, L-isoleucin), kofein, vitamíny (niacin, vitamin B6, kyselina listová, biotin, vitamín D, vitamin B12), regulátor kyselosti (kyselina citronová), aromata, sladidlo (sukralóza), barvivo (betakaroten).

Příchuť Miami strawberry: sycená voda, BCAA aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (L-leucin, L-valin, L-isoleucin), kofein, extrakt ze zeleného čaje, vitaminy (niacin, vitamín B6, kyselina listová, biotin, vitamin D, vitamin B12), regulátory kyselosti (kyselina citrónová), aroma (jahoda), sladidlo (sukralóza), potravinářská barviva (mrkev, světlice barvířská).

Příchuť Jablko bez kofeinu: sycená voda, středně rozvětvené aminokyseliny BCAA (L-leucin, L-valin, L-isoleucin), vitaminy (niacin, B6, kyselina listová, biotin, D, B12), regulátory kyselosti (kyselina citrónová), aroma (liči, jablko), sladidlo (sukralóza), barvivo (beta karoten).

*Výživové údaje pro příchuť jablko bez kofeinu.
Průměrné nutriční informace ve 100 ml výrobku:
Energetická hodnota25 kJ
Sacharidy - uhlohydráty0 g
Sůl0 g
Tuky0 g
Z toho nasycené mastné kyseliny0 g
Bílkoviny - proteiny1.5 g
Energetická hodnota6 kCal
Průměrné nutriční informace ve 100 ml výrobku:
Biotin0.015 mg
Kyselina listová 30000 mg
Vitamín B12 - kobalamin760 mg
Vitamín B3 - niacin3.9 mg
Vitamín B6 - pyridoxin0.42 mg
Vitamín D30.0015 mg
Průměrné nutriční informace ve 100 ml výrobku:
BCAA1515.2 mgV této kategorii výrobků také nabízíme:


BCAA 120 tablet

BCAA 4000 Strong formula 120 tablet

BCAA GT+ 80 g

EAA powder essential amino EEA 500 g
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna