CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEArginin HCL 120 kapslí

0x
D
N
I
Z
B
S
R
 
Kód zboží:55044001
Výrobce:Woldohealth - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:381 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Arginin HCL 120 kapslí

L-Arginin je semi-esenciální aminokyselina, kterou naše tělo potřebuje pro správnou funkci.
Semi-esenciální, nebo také podmíněně esenciální znamená, že si ji naše tělo dokáže vytvořit pouze za určitých situací. Ale ani toto vyprodukované množství nestačí k doplnění optimální hladiny v období růstových fází, stresu nebo onemocněních.

L-Arginin je obsažen v červeném masu, mořských plodech, vaječném bílku, čokoládě, sóji, nebo cizrně. Vyvážená a pestrá strava by měla pokrýt denní potřebu našeho těla. V případě aktivních sportovců, chronických onemocněních nebo vyššího věku je doporučeno podpořit příjem L-Argininu z doplňků stravy.

Mimo jiné je L-Arginin označován za základní stavební kámen pro tvorbu hormonů, bílkovin a látek nezbytných pro správnou funkci. Je důležitý pro tvorbu růstového hormonu, které naše tělo využívá k budování svalové hmoty, obnovy tkání, urychlení regenerace a boje proti volným radikálům.

Pravidelné doplňování hladiny L-Argininu ocení především aktivní sportovci.
Zlepšuje průtok krve, která se tak může dostat do všech částí těla a může napomoci k rychlejší regeneraci během přestávky mezi sériemi cvičení.

Ty nejkvalitnější produkty L-Argininu jsou získávány fermentací čistě rostlinných produktů a jsou vhodné i pro vegany a vegetariány, neobsahují žádné extrakce ze zvířecích produktů jako jsou chlupy nebo kachní peří.

Produkt byl vyroben a farmaceuticky testován v Německu a obsahuje pouze účinné látky s ověřeným původem. L-Arginin HCL je balen v lahvičce z jantarového skla, která chrání produkt před UV zářením a zajišťuje jeho optimální trvanlivost.
Složení:
100 % L-Arginin hydrochlorid, obal tobolky: hydroxypropylmethylceluloza (vegan).
Nutriční informace v jedné dávce:
L-Arginin HCL 2400 mg
Nutriční informace v jedné dávce:
z toho L-arginin 1980 mg
Dávkování:
4 kapsle denně. Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti, mládež, těhotné a kojící ženy a pro osoby, které prodělaly srdeční infarkt. Osoby, které užívají léky snižující krevní tlak, dodržují dietu s nízkým obsahem bílkovin nebo trpí onemocněním ledvin nebo jater, by se před použitím doplňku měly poradit se svým lékařem. Skladujte v chladu v dobře uzavřeném balení.

Měrná cena: 3 Kč vč. DPH / 1cps

V této kategorii výrobků také nabízíme:


AKG 100% 200g

Taurin 1000 360 tablet

Tyrosine 90 kapslí

L-Lysine 500 g
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna