CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIESupreme pure AOL 200 g

0x
B
S
R
E
M
O
V
X
 
Kód zboží:45044016
Výrobce:Ostrovit - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:336 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Supreme pure AOL 200 g

AOL obsahuje synergicky působící aminokyseliny L-arginin alfa-ketoglutarát (AAKG), L-ornitin a L-lysin, které podporuje svalový anabolismus, zvyšují syntézu růstového hormonu, podporují vytrvalost a sílu během tréninku.

Arginin alfa-ketoglutarát je chemická sloučenina kyseliny glutarové a argininu. Kyselina glutarová je produktem cyklu kyseliny citrónové, konečné fáze metabolismu všech organismů dýchajících kyslík, často nazývané Krebsův cyklus.
Arginin je jednou z aminokyselin, které se vyskytují v našem těle a aktivně se účastní nejdůležitějších životních procesů. Kombinace těchto dvou molekul vytváří synergickou sloučeninu (dvě sloučeniny spolupracují účinněji než samostatně).
L-Arginin má příznivé účinky na posílení imunity, podporuje regeneraci, spermatogenezi, reguluje množství krevního cukru a podporuje zásobování mozku a srdce kyslíkem.

Ornitin patří mezi aminokyseliny, které hrají důležitou roli v močovinovém (ornithinovém) cyklu, který se podílí na přirozené detoxikaci organismu díky odbourávání přebytečného amoniaku. Ten v organismu vzniká zejména při intenzivní fyzické zátěži, kdy může mít vliv na míru pociťované únavy.

L-lysin hraje hlavní roli při vstřebávání vápníku, budování svalové tkáně, při rekonvalescenci po těžkých úrazech a při tvorbě mnoha hormonů či enzymů.

Všechny tři aminokyseliny jsou skutečnou „první pomocí“ pro každého sportovce. Jedná se o synergickou „bombu“, která během vašemu tréninku přinese neuvěřitelnou sílu a energii.

Další benefity produktu:
- Zvyšuje anabolismus a urychluje regeneraci po tréninku
- Podpořte proces lipolýzy, tedy spalování tuků
- Může zlepšit kvalitu spánku.
Složení:
L-arginin alfa-ketoglutarát, L-ornitin HCL, L-lysin HCL.

Upozornění: Výrobek může obsahovat mléko, vejce, lepek, sója, ořechy.
Nutriční informace v jedné dávce:
Alfaketoglutarát L-argininu 1000 mg
L-lysin HCL1000 mg
L-Ornithine HCL1000 mg
Dávkování:
3 g (5 odměrek) rozpusťte v šejkru ve 100 - 150 ml vody nebo šťávy. Použijte prosím odměrku, která je součástí balení (1 ml). Užívejte 1 porci denně.

Měrná cena: 168 Kč vč. DPH / 100g

V této kategorii výrobků také nabízíme:


Arginine 120 kapslí 500 mg

Arginine AAKG 1000 mg 100 kapslí

L-Theanine 200mg 90 kapslí

100% Arginin AKG 200g
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna