CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEGluta Fusion 30 kapslí

0x
B
R
S
I
 
Kód zboží:35043012
Výrobce:HiTec Nutrition - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:79 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Gluta Fusion 30 kapslí

GLUTAFUSION umožňuje díky svému jedinečnému složení velmi účinných a stabilních forem molekul, peptidů a prekursorů glutaminu, zajistit rychlý nárust buněčné koncentrace glutaminu ve velmi krátkém čase a tím rychle snížit katabolismus a degradaci svalových proteinů. Vysoká koncentrace bioaktivního glutaminu ve tkáni a v krvi zrychluje nárust svalů a nárust objemu svalových buněk jejich zavodněním a skladování glykogenu. L-glutamin je také významná aminokyselina, která slouží jako “palivo” pro stimulaci imunitních buněk a k ochraně před infekcí horních a dolních dýchacích cest u nadměrně trénovaných osob. Jako prekurzor glutathionu snižuje potréninkovou oxidativní zátěž a chronický zánět (opožděná bolestivost svalů). GLUTAFUSION by měl být zakladem všech potravinových doplňků profesionálních sportovců.
Složení:
L-glutamin, L-alanin, N-acetyl-L-glutamin, L-glutamin-alpha-ketoglutarát, alpha-ketoglutarát, dipeptid L-alanin-L-glutamin, niacin, extrakt z pepře (piperin), pyridoxin hydrochlorid (vit B6), kyanokobalamin (vit B12), stearát hořečnatý (protispékavá látka), želatina.
Vitamíny a minerály v 1 kapsli:
Vitamín B12 - kobalamin0.5 mg
Vitamín B3 - niacin3.2 mg
Vitamín B6 - pyridoxin0.28 mg
Aminokyseliny v 1 kapsli:
Kyselina glutamová100 mg
L-Alanin200 mg
L-Glutamin200 mg
N-acethyl L-glutamin100 mg
Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli:
Arginin alfa-ketoglutarát100 mg
Piperin1 mg
Glutaminpeptid0.1 g
Dávkování:
5 kapslí denně zapít dostatečně velkým množstvím vody.
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna