CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEL-Glutamine 100% crystal pure 1000 g

1x
B
R
S
I
Z
 
Kód zboží:68043001
Výrobce:LSP nutrition - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:1 159 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  

doprava zdarma po ČRDoporučujeme alternativy:


L-Glutamine 100% crystal pure 250 g
klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

L-Glutamine 100% crystal pure

L-Glutamin je nejčastěji se vyskytující aminokyselina v lidském organismu. Reguluje rovnováhu bílkovin čímž zabraňuje ztrátám svalové hmoty. Je nepostradatelný pro mozkový metabolismus. Podporuje imunitní systém, urychluje a prohlubuje regeneraci.

Suroviny použité pro výrobu jsou vyrobeny pomocí mikrobiální fermentace, proto tento druh L-Glutaminu patří k přírodním produktům a splňuje koncept „Green Enviromental Protection“ = „ochrany životního prostředí“ a disponují vysokou biologickou dostupností a perfektní vstřebatelností.

Toxické a škodlivé sloučeniny, jako jsou methanol, CS2, čpavek atd., jsou při výrobě chemickou syntézou nezbytné. Methanol, sulfidy a jiné látky je však složité z produktu odstranit. Zůstanou více či méně v konečném produktu a po požití jsou lidskému tělu škodlivé. Fermentací získaný L-Glutamin nepotřebuje při své výrobě žádnou z výše zmiňovaných toxických nebo škodlivých látek, čímž se předchází zbytkům organických těkavých nečistot v produktu a nevýhodám chemické syntézy.

Malé množství zbytkového kalu, destilátu a odpadní vody může být zlikvidováno s následujícími omezeními:
- Veškeré usazeniny zachycené na filtračním rámu při tlakové filtraci tekutiny, vzniklé při kvašení, je možno použít jako přídavné krmivo pro ryby, prasata atd.
- Malé množství zbytkové vody může být po dokonalém zpracování a vyčištěná vypuštěno.
- Destilát může být dále lépe využit po přeměně na vysoko-thiamino-proteinové hnojivo.

Všechna tato opatření pomáhají předcházet znečištění životního prostředí a pomáhají zajistit čistotu výroby.
Složení:
L-Glutamin 100%.
Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota1700 kJ
Sacharidy - uhlohydráty0 g
Tuky0 g
Bílkoviny - proteiny100 g
Nutriční informace v jedné dávce:
L-Glutamin5000 mg
Dávkování:
Denní dávka je dohromady 5g (2 čajové lžičky). Vezměte 1 čajovou lžičku (2,5g) ihned po fyzické zátěži a druhou večer před spaním. Upozornění: Nevhodné pro děti do 15 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Hodnocení zákazníků:
Tomáš Hegli
05.01.2019 17:58:47
Čistý glutamín, ktorý užívam po tréningu a sypem si ho do proťáku.Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna