CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEGotu kola AF tinktura 50ml Centella asiatica

0x
I
Z
R
 
Kód zboží:82198033
Výrobce:Salvia paradise - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena176 Kč
Sleva:4%
Cena:169 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Gotu kola AF tinktura 50ml Centella asiatica

Gotu kola neboli pupečník je jedna z předních bylin tradiční čínské medicíny, která se poslední dobou těší vzrůstající popularitě i v Evropě. Roste v horkých bažinatých oblastech Indie, Srí Lanky, Číny, ale také v Austrálii nebo jižní Africe.

Pupečník asijský, známý také jako brahmi, se podílí zejména na normální činnosti kognitivních funkcí – paměť, schopnost koncentrace a porozumění, vyjadřovací schopnosti či pohotové reakce závisící na rychlosti zpracování informací. Gotu kola pomáhá udržovat zdravé cévy, posiluje buňky v cévních stěnách, přispívá k průtoku krve a pomáhá zbavit se pocitu tzv. těžkých nohou. Zaznamenán byl vliv na kardiovaskulární systém. Ve fytoterapii je gotu kola využívána také pro podporu zažívání. Blahodárně působí na keloidní jizvy.

Označení AF znamená Alcohol Free – přípravek s 0% obsahem alkoholu. Při výrobě byla použita unikátní technologie a několikanásobná extrakce. AF tinktury si zachovávají maximum účinných látek, chuť a vůni použité byliny.
Složení:
Glycerol, čištěná voda, Pupečník asijský (Gotu kola, Centella asiatica).

Tinktura neobsahuje žádný alkohol, barviva ani sladidla.
Dávkování:
Po řádném protřepání užíváme 20 kapek 3× denně. Doporučujeme vložit do úst a nechat vstřebat přes sliznice. Je možno zapít malým množstvím vody. Doporučená denní dávka obsahuje výtažek odpovídající 2 844 mg čerstvé rostlinné hmoty.V této kategorii výrobků také nabízíme:


Kakaové boby AF tinktura 50ml Theobroma cacao

Pure Peru AF tinktura 50ml Směs bylin

Jetel luční AF tinktura 50ml

Právenka latnatá AF tinktura 50 ml Andrographis paniculata
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna