CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEKanadská brusinka lyofilizovaná AF tinktura 50ml Vaccinium macrocarpon

0x
I
Z
 
Kód zboží:82198001
Výrobce:Salvia paradise - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena189 Kč
Sleva:5%
Cena:179 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Kanadská brusinka lyofilizovaná AF tinktura 50ml Vaccinium macrocarpon

Klikva velkoplodá je malý plíživý keřík dorůstající výšky až jeden metr. Známá je též jako kanadská brusinka. Domovinou jí je Severní Amerika.

Ceněná a pěstovaná je především pro své chutné plody, které se velikostně dají přirovnat k angreštu, avšak barva je načervenalá, až červená. Plody kanadské brusinky mají kyselou ovocitou příchuť.

Kanadská brusinka neboli klikva velkoplodá je sušena mrazem. Vakuové vymrazování neboli lyofilizace je nejšetrnější způsob zpracování ovoce. Zachovává si až 90 % obsahových látek. Kanadská brusinka obsahuje tzv. proanthokyanidiny (PAC).
Složení:
Rostlinný glycerol, voda, Vaccinium macrocarpon.
Dávkování:
Po protřepání užívají dospělí (75 kg) 20 kapek 3× denně. Dětem dávkujeme úměrně jejich tělesné hmotnosti. Doporučujeme vložit do úst a nechat vstřebat přes sliznice. Je možno zapít malým množstvím vody. Doporučená denní dávka obsahuje výtažek odpovídající 3 810 mg čerstvé rostlinné hmoty.V této kategorii výrobků také nabízíme:


Kakaové boby AF tinktura 50ml Theobroma cacao

Pure Peru AF tinktura 50ml Směs bylin

Jetel luční AF tinktura 50ml

Právenka latnatá AF tinktura 50 ml Andrographis paniculata
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna