CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEPerila křovitá AF tinktura 50ml

0x
I
Z
 
Kód zboží:82198109
Výrobce:Salvia paradise - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena189 Kč
Sleva:11%
Cena:169 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Perila křovitá AF tinktura 50ml

Perila křovitá je jednoletá rostlina dorůstající výšky až 1 m. Domovinou jí je Čína, kde je součástí tradiční medicíny i kuchyně. Nejčastěji se vyskytuje na slunných stanovištích ve výškách kolem 1 200 m n. m. Patří do čeledi hluchavkovitých, stavbou těla je srovnatelná s kopřivou či meduňkou. Listy má sytě zelené, místy fialové, stonek čtyřhranný. Její vůně vzdáleně připomíná citronelovou trávu.

Sběrnou částí pro fytoterapeutické účely je list, který se užívá vnitřně. Perila přispívá k udržení normálních funkcí dýchacího systému a má vliv na produkci cytokinů a specifických protilátek.
Složení:
Glycerol, čištěná voda, Perila křovitá (Perilla frutescens) list.
Dávkování:
Po protřepání dospělí (75 kg) 20 kapek 3× denně. Dětem dávkujeme úměrně jejich tělesné hmotnosti. Doporučujeme vložit do úst a nechat vstřebat přes sliznice. Je možno zapít malým množstvím vody. Doporučená denní dávka obsahuje 1 433 mg čerstvé rostlinné hmoty.V této kategorii výrobků také nabízíme:


Lichořeřišnice větší AF tinktura 50ml Tropaeolum Majus

Ašvaganda - vitánie AF tinktura BIO 50 ml Withania somnifera Ashwaghanda

Haritaki AF tinktura 50 ml Terminalia chebula

Ořešák černý AF tinktura 50 ml
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna