CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIESaw palmetto standardizovaný extrakt 50ml Serenoa repens

0x
I
Z
 
Kód zboží:82198059
Výrobce:Salvia paradise - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena1 100 Kč
Sleva:10%
Cena:994 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Saw palmetto standardizovaný extrakt 50ml Serenoa repens

Tekutý extrakt Saw palmetto pro zdraví prostaty, správnou funkci reprodukčního systému, močové soustavy i pro udržení si zdravého růstu vlasů.

Serenoa plazivá je malá palma dorůstající se výšky až 3 m. Rostlina má vzpřímený kmen, který se rozprostírá do šířky. Serenoa plazivá má listy široké, světle zelené nebo stříbrné – dlouhé 1 až 2 metry, lopatkovitě a vějířovitě uspořádané. Saw palmetto kvete žluto-bíle v období od prosince až do začátku září. Plodem jsou červeno-černé bobule, které jsou k vidění od dubna do října.
Saw palmetto je pevná, pomalu rostoucí, avšak dlouho se dožívající rostlina, která se nachází na jihovýchodním pobřeží Spojených Státu Amerických. Na Floridě jsou rostliny, kterým se odhaduje stáří až 700 let.
Složení:
Serenoa plazivá (Saw Palmetto, Serenoa repens, extrakt) ve fromě tinktury.
Dávkování:
8 kapek extraktu protřepeme v shakeru s vodou či džusem a vypijeme. Užíváme 1x denně. 8 kapek = 320mg čistého extraktu. 30ml vystačí na 75 dní intenzivní kúry.V této kategorii výrobků také nabízíme:


Kakaové boby AF tinktura 50ml Theobroma cacao

Pure Peru AF tinktura 50ml Směs bylin

Jetel luční AF tinktura 50ml

Právenka latnatá AF tinktura 50 ml Andrographis paniculata
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna