CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIE

Výrobky značky:Krea-base 240 kapslí

0x
B
S
F
E
V
X
C
 
Kód zboží:68084001
Výrobce:LSP nutrition
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena1 021 Kč
Sleva:10%
Cena:919 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  

doprava zdarma po ČR

klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Krea-base 240 kapslí

CREA-BASE ® od firmy LSP je koncentrovaný kreatin v moderní patentované forma creatinu, která vyniká vysokou stabilitou při průchodu trávicím traktem, čímž zaručuje maximální množství creatinu, které se dostane do svalových buněk. Tento kreatin se speciálně upraveným pH, které zaručí jeho absolutní stabilitu a stoprocentní vstřebatelnost. Kreatin monohydrát prokazatelně zlepšuje sílu, odolnost a vytrvalost a navyšuje hladiny ATP ve svalovém vláknu. Nevýhodou klasického kreatin monohydrátu je jeho poměrně velká nestabilita a horší vstřebatelnost. Ve spojení s tekutinou se může měnit na meziprodukt zvaný kreatinin, který někdy působí nevolnost, nadýmání, dehydrataci a jiné potíže. Patentovaný Kre-Alkalyn® tento problém zcela vyřešil. KRE ACTIVE™ poskytne 100% stabilní kreatin, který se nerozpadne na nežádoucí kreatinin, a kompletně se vstřebá do krevního oběhu.

Vzhledem ke kvalitě německé produkce, je považován Krea-base za jeden z nejfunkčnějších creatinových suplementů.

Složení:
Krea-Base ® (kreatin monohydrát, želatina (kapsle), sorbitol, regulátor kyselosti fosforečnan vápenatý, L-arginin báze, uvolňovací činidlo oxid křemičitý, barvivo E172, E171 a E102)
Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota389 kJ
Sacharidy - uhlohydráty10.04 g
Bílkoviny - proteiny16.4 g
Tuky1 g
Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli:
krea-base alkaline PH buffered creatine600 mg
Dávkování:
Použijte podle požadavků na objemový trénink až čtyři kapsle denně s dostatkem nápoje, ideálně ovocné šťávy Nenahrazuje pestrou stravu.V této kategorii výrobků také nabízíme:


Kre-alkalyn 1500 120 kapslí

CREATEC 1500 120 kapslí

Krea-base powder 250 g

Kreatine (Kre-Alkalyn) 120 kapslí
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty