CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIECreatine Monohydrate Micro 555 g

0x
B
S
E
Q
C
X
V
 
Kód zboží:08081001
Výrobce:ATP
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena499 Kč
Sleva:51%
Cena:245 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  

snížená doprava po ČRNámi doporučené alternativní výrobky:


ATP micro creatine monohydrate 1100 g

Creatine Monohydrate 300 tablet

Creatine Monohydrate 800 tablet

klikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Kreatin monohydrát

ATP Creatine Monohydrate - z Kreatinu se v těle tvoří jedna z energeticky nejdůležitějších látek - Adenosintrifosfát (ATP), který je přímým zdrojem energie pro jakoukoliv tělesnou buňku. Je tedy nezbytný pro kontrakci příčně pruhovaných svalů. Z tohoto důvodu je vhodný jak pro sportovce, tak pro osoby, které se ocitli v energetické krizi. Kreatin je látka, která se přirozeně tvoří v organismu. Je tudíž naprosto bez vedlejších účinků a je vhodný pro užití v jakékoliv situaci kdy nastal akutní nedostatek energie nebo je požadavek supermaximálního výkonu či nárůstu svalové hmoty.
Složení:
100% čistý Kreatin monohydrát.
Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota75.6 kJ
Dávkování:
nesportovec 5 g denně kondiční sportovec 2x 5 g denně vrcholový sportovec 3x 5 g denně Každou dávku Creatinu rozmíchejte ve 2 dcl ovocné šťávy a podávejte na prázdný žaludek. Před výkonem je možno dávku krátkodobě zvýšit.
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty