CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIECreasteron 1200g + 28 kapslí

0x
B
R
S
E
Q
C
X
V
 
Kód zboží:35085028
Výrobce:HiTec Nutrition - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:1 329 Kč vč. DPH
 
citron
pomeranč
tropické ovoce
višeň
Doporučujeme alternativy:


Creasteron upgrade 2 x 2640g+60cps
Creasteron upgrade 2640 g + 60 kapslí
klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Creasteron 1200g + 28 kapslí

CREASTERON poprvé kombinuje známé kreatinové suplementy pro růst svalstva spolu s peptidy, aminokyselinami a dalšími suplementy, přičemž současně forsíruje i odbourávání tuků. Výsledkem tohoto působení je dramatická výstavba beztukové svalové hmoty (3-5 kg), vzestup síly a rychlosti o cca 30%, což bylo dříve možné dosáhnout pouze skládáním velkého množství kreatinových přípravků, aminokyselin, proteinových doplňků, prohormony (volně nedostupných) a spalovačů tuků .

Vysokokomplexné složení CREASTERONU Vám dodává v jedné porci 4g kreatinu, 32g aminokyselinové matrix, volné BCAA, volné esenciální aminokyseliny EAA a beta-laktoglobulínovej frakce ze syrovátkového izolátu, 23,5 g jedinečných, extrémně rychle vstřebatelných vysokomolekulárních glukózových polymerů pokud tomu hypoglykemickou ko-substrátovou matrix obsahující prekurzory pro syntézu ATP.

CREASTERON kryje nejen potřebu výstavbových a regeneračních procesů silového resp. rychlostního sportovce po tréninku / zápase, ale prostřednictvím inzulínem navozené endogenní syntézy tzv.. "GLUT - 4-transportních proteinů" a ATP prekurzorů navozuje přirozený vysokoanabolický metabolický stav. Tento stav vede k tomu, že výstavbové substráty jsou vtlačena do svalových buněk, kde se rychle a masivní transformují na tělesné a svalové bílkoviny.

Snížený podíl sacharidů zvyšuje kapacitu CREASTERONU při spalování tuků, takže CREASTERON je vhodný i pro sportovce s tendencí k ukládání tuků při současné maximální svalové výstavbě. Každý silový sportovec chce dosáhnout maximální sílu, rychlost a svalovou hmotu za zlomek tělesného tuku.

Jak však ukazují zkušenosti, trénují prakticky všichni špičkoví sportovci stejně dobře, vyživují se však skoro vždy stejně špatně (snad jen s výjimkou bodybuilder, kteří skutečně dávají pozor na správnou výživu a sahají (jak pravidelně ukazují dopingové skandály) po anabolika, k steroidům pro maximálně zvyšování své výkonnosti.

Mnohé farmaceutické anabolika jsou však nejen ilegální, nepovolené, ale vedou k poškození zdraví, pokud jsou užívány mladými sportovci, sportovkyněmi nebo nekontrolovaně.

Naproti tomu s CREASTERONEM je možný takový legální masivní růst svalstva a síly, že u sportovců, kteří namísto doporučené 6-8 týdenní doby užívání CREASTERONU užívají ještě 20g kreatinu navíc, dochází k takovému masivnímu růstu svalstva, že klouby a šlachy nemají čas se přizpůsobovat svalovému růstu. (Nepřeceňujte se, ale rozdělte si růst síly a svalstva na 4-8 týdnů aby se Vaše klouby stihli přizpůsobit vyššímu zatížení).

Nutričně - fyziologický základ pro dramatický růst síly, svalstva při současném odbourávání tuků.

* CREASTERON obsahuje vše, co potřebuje lidský organismus pro anabolický metabolismus, resp. svalovou výstavbu
* všechny substráty v CREASTERON působí synergicky, navzájem se potencují působením inzulinu a testosteronu
* inzulinogénne aromatické extrakty se starají o to, že sacharidy se neukládají jako tělesný tuk, ale jsou vtahovány do energetického ATP-cyklu a využívány jako energetický substrát pro svalovou výstavbu.


Účinné substráty v produktu CREASTERON:

vitamíny
minerální látky / stopové prvky
inzulinogénne substráty
modulátory tvorby testosteronu
látky snižující kortizol-aromatázu
modulátory růstového hormonu
ATP Prekurzory
substráty s objemovým účinkem
modulátory asimilace / zabudování
anabolické ergogeniká (látky zvyšující výkon)
modulátory metabolismu tuků
anabolické aminokyseliny
modulátory regenerace
adaptogeny
substráty na ochranu kloubů


Co můžete očekávat od CREASTERONU?

Pokud jste předtím ještě neužívali kreatin, nebo jste měli delší přestávku v užívání, jsou vaše kreatinové zásoby prázdné, můžete vybudovat během 6-8 týdnů až 3-5 kg čisté svalové hmoty, ztratit cca 1-2 kg tělesného tuku a získat cca 30 - 40% svalové síly!!

Dříve často používaná nasycovací fáze s užíváním vysokých dávek kreatinu v prvním týdnu není během užívání CREASTERONU vhodná, protože nárůst síly a výkonnosti by měl být rozdělen na více týdnů, aby vaše klouby, šlachy a vazy měly čas se přizpůsobit zvýšenému zatížení.

Pokud jste již kreatin užívali a vaše kreatinové zásoby jsou naplněny, nemůžete při druhé, třetí a dalších dózách očekávat výše nárůsty, ale můžete počítat s konstantním růstem solidní svalové hmoty 3-5 kg za rok!

CREASTERON je All-in-one složení které obsahuje všechny bazálně substráty potřebné pro maximální růst síly a svalstva. Principiálně nepotřebujete více žádné jiné doplňky, protože s produktem CREASTERON dosáhnete 80% Vaší geneticky dané výkonnosti. Při dobré a vyvážené výživě jsou jiné doplňky nutné nebo smysluplné pouze tehdy, pokud jste soutěžní sportovec s nejvyššími ambicemi, nebo máte individuální problémy (nízká hladina testosteronu, rychlá oxidace aminokyselin, rychlá nebo pomalý metabolismus). V těchto případech je vhodné přidat další suplementy - Anabol Amino, Testoplast, bílkovinné koncentráty a pod.

CREASTERON obsahuje více než 60 substrátů

* 23,5 g enzymaticky hydrolyzovaných sacharidů
* kreatin v dávce 4 g na porci, která je plně dostatečná a optimální
* jak novinku obsahuje:
* směs aminokyselin ze syrovátkového izolátu (beta laktoglogulínová frakce), volné BCAA, volné esenciální aminokyseliny - 34,5 g na porci
* směs trávicích enzymů (papain, bromelain, laktáza)
* cholin a L-karnitin

Výhody, které přináší CREASTERON:
* všechny výstavbové substráty v jednom produktu nárůst síly o 30 - 35%
* dramatický nárůst svalového objemu
* úbytek 1-2 kg tělesného tuku
* absolutně odtučněný svalový růst
* zvýšení hladiny testosteronu, hlavně volného (aktivního) testosteronu
* zvýšení hladiny růstového hormonu (STH)
* anabolická modulace inzulínem
* nižší inzulínová rezistence
* faktor "antiaromatáza" pro definování
* snížení hladiny kortizolu (působí antikatabolicky)
* optimalizaci ukládání glykogenu (více energie)
* zvýšení sexuální výkonnosti
* posílení imunity
* zlepšení regenerace
* má optimální poměr cena / účinek

CREASTERON může úspěšně nahradit kreatinové, bílkovinné a bílkovino-uhlovodanové přípravky, aminokyseliny, antikatabolika a stimulátory hladiny anabolických hormonů!

Přípravek obsahuje složky, nezbytné pro rychlou resyntézu ATP (energie): kreatin monohydrát, ribóza, inosin a transportéry kreatinu jako jsou: taurin, 4-hydroxyisoleucin (extrakt z pískavice, řecké seno) a D-pinitol (extrakt ze sójových bobů). CREASTERON dodává organismu bílkoviny a uhlovodany v optimálních poměrech. Bílkovinnou složkou je zde izolát syrovátkové bílkoviny, koncentrát syrovátkové bílkoviny a izolát sójové bílkoviny.

CREASTERON je zdrojem antikatabolik: větvené aminokyseliny BCAA, glutamin, taurin a látky zvětšující zavodnění svalových buněk, jako jsou: glutamin, taurin, kreatin. Vysokomolekulární glukózový polymer umožňuje doplnění nedostatků svalového glykogenu po tréninku. V přípravku použité rostlinné extrakty doplňují působení bílkovin, aminokyselin a kreatinu, čímž urychlují nárůst beztukové svalové hmoty.

CREASTERON je považován jako alternativa ke steroidům.
Složení:
Složení: hydrolyzát kukuřičného škrobu, směs aminokyselin (L-leucin,L-valin, L-histidin hydrochlorid, L-isoleucin, L-fenylalanin, L-methionin,L-threonin, L-lysin hydrochlorid), mléčné bílkoviny, Beta-laktoglobulín- izolát syrovátkové bílkoviny, dextróza monohydrát, kreatin malát, regulátor kyselosti: kyselina jablečná a kyselina citrónová, glycin, aroma, L-glutamin, taurin, citrát sodný, hydrolyzovaný kolagen (hovězí), L-karnitin-L- tatrát, D-ribosa, inosin, Garcinie kambodžská (prášek ze slupek ovoce), citrát draselný, pískavice řecké seno (ze semene), hořečnatá sůl kyseliny citrónové, vápenatá sůl kyseliny citrónové, L-arginin hydrochlorid, směs vitamínů : [(kyselina L-askorbová, niacin (amid kyseliny nikotinové), DL-alfa-tokoferol-acetát, D-pantothenát vápenatý, thiamin mononitrát, riboflavin, pyridoxin hydrochlorid, retinyl-acetát, kyselina listová, D-biotin, phytomenadione, cholekalciferol, kyanokobalamin], extrakt Polygonum cuspidatum (Křídlatka japonská – kůra), komplex glukosamin-fosfátů (ze skořápek korýšů) a chloridu draselného, středně nasycené triglyceridy (MCT) z kokosového oleje a oleje z palmových jader, extrakt z Maky (kořen), vápenaté soli kyseliny fosforečné, bovinní želatina (kapsle), D-pinitol, sladidla: sukralóza, cholin bitartrát, inositol, extrakt ze špenátových listů, emulgátor: lecitin, citrát zinečnatý, směs enzymů [laktáza (Aspergillus Oryzae), papain (papája), bromelain (ananas)], protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin, difosfát železa, barvivo: beta-karoten (pomerančová příchuť, příchuť exotické ovoce), karmín (višňová příchuť), oxid titaničitý, síran manganatý, extrakt ze semena pepře, síran měďnatý, chlorid chromitý, selenan sodný, jodid sodný.
Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota1306 kJ
Sacharidy - uhlohydráty36 g
Tuky1.1 g
Z toho cukry10.2 g
Z toho nasycené mastné kyseliny0.3 g
Bílkoviny - proteiny38 g
Energetická hodnota308 kCal
Vitamíny a minerály ve 100 g výrobku:
Fosfor91 mg
Hořčík114 mg
Vitamín B1 - thiamin3.8 mg
Vitamín B12 - kobalamin8.5 mg
Vitamín B24.8 mg
Vitamín B3 - niacin55 mg
Vitamín B5 - kyselina pantothenová20 mg
Vitamín B6 - pyridoxin4.8 mg
Vitamín B7 - biotin170 mcg
Vitamín B9 - kyselina listová682 mcg
Vitamín C568 mg
Vitamín K0.256 mg
Chrom170 mcg
Jód57 mcg
Mangan2.3 mg
Měď1.1 mg
Molybden91 mcg
Selen114 mg
Vápník227 mg
Železo5.7 mg
Zinek17 mg
Aminokyseliny ve 100 g výrobku:
Kyselina asparagová1080 mg
L-Alanin739 mg
L-Arginin1136 mg
L-Cystein398 mg
L-Fenylalanin1364 mg
L-Glutamin5682 mg
L-Glycin3977 mg
L-Histidin1136 mg
L-Hydroxylysin57 mg
L-Hydroxyprolin284 mg
L-Isoleucin1136 mg
L-Leucin9091 mg
L-Lysin1136 mg
L-Methionin966 mg
L-Prolin625 mg
L-Serin398 mg
L-Threonin852 mg
L-Tryptofan227 mg
L-Tyrosin398 mg
L-Valin3409 mg
Taurin2273 mg
Obsah ostatních účinných látek ve 100 g výrobku:
Cholin Bitartrát136 mg
Creatine Malate4.5 g
D-glukóza monohydrát17045 mg
D-pinitol227 mg
Extrakt z černého pepře5.9 mg
Garcínie kambodžská1136 mg
Glukosamin sulfát568 mg
Hydrolyzovaný kolagen1705 mg
Inosin1136 mg
Inositol57 mg
L-Karnitin tartrát1670 mg
Maca extrakt 398 mg
Pískavice řecké seno909 mg
Ribóza1136 mg
Steroidní saponiny455 mg
Trávicí enzymy34000 mcg
Volumaize (Proprietary Myocellular expansion matrix - infused with designer glycogen super compesation polymers)19318 mg
Dávkování:
86 g přípravku (4 plné odměrky) rozpusťte ve 400 ml vody. Vypijte výživu spolu s přiloženými kapslemi. Používejte 2 kapsle ke každé porci nápoje. Tréninkové dny: používejte 1 denně ihned po tréninku. Netréninkové dny: používejte 1 denně ráno po probuzení. Vypijte výživu spolu s přiloženými kapslemi. Používejte 2 kapsle ke každé porci nápoje.

Měrná cena: 111 Kč vč. DPH / 100gVýrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna