CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEEpsomská Sůl 1000g

0x
 
Kód zboží:907200051
Výrobce:Allnature - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena136 Kč
Sleva:10%
Cena:122 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Epsomská sůl 1000g

Epsomská sůl představuje přírodní formu soli hořčíku a vyniká tak především vysokým obsahem hořčíku a síranu.

Připravte si například relaxační koupel v Epsomské soli! Perfektní pro uvolnění svalů, odbourání stresu a detoxikaci. Koupel nohou v Epsomské soli navíc pomáhá zmírňovat otoky dolních končetin a ničí bakterie způsobující jejich zápach. Lze použít na celé tělo jako peeling.
Složení:
Síran horečnatý heptahydrát - hořká sůl MgSO4x7H2O, může navíc obsahovat i různé příměsi - dubová kůra, heřmánek, levandule, máta a další.
Dávkování:
Koupel v Epsomské soli: Napusťte vanu teplou vodou a přisypte Epsomskou sůl. Na každých 25-30 kg Vaší váhy připadá 0,5 hrnku (1dcl) soli. Na koupel si vyhraďte alespoň 40 minut. Dojde tak k maximální eliminaci toxinů a absorbování minerálů z vody. Upozornění: Neužívejte vnitřně.V této kategorii výrobků také nabízíme:


Gehwol express pflege schaum 300 ml

emulsion masážní 500 ml s pumpou

Balance hand creme 50ml

Gehwol Softening balzam 125 ml
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna