CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEMasážní hula hoop FH01 se závažím modrá

0x
 
Kód zboží:306092
Výrobce:HMS
Dostupnost:skladem
 
Cena:699 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


Masážní hula hoop FH01 se závažím červená
Masážní hula hoop FH01 se závažím fialová
Masážní hula hoop FH04 se závažím fiaolovo černá
klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Masážní hula hoop FH01 se závažím modrá

FH01 je hula hop obruč s nastavitelnou délkou, masážními výstupky a rotujícím závažím. Funkce obruče FH01 je velice jednoduchá. Konstrukce se skládá z 24 stejných dílů které se do sebe skládají. Aby šla obruč uzavřít, tak je potřeba použít nejméně 14 kusů. Model FH01 je vhodný pro obvod pasu od 50-ti do 104 centimetrů. Jednotlivé díly v sobě skrývají kolejnici, do které se před uzavřením zasune kotva, která je osazena čtyřmi kolečky s kuličkovými ložisky. Ke kotvě je připojeno závaží o hmotnosti 320 gramů.

Délka obruče se nastaví podle obvodu pasu tak, aby byla dostatečně volná, ale zároveň aby nepadala přes boky. Po nastavení délky se obruč uzamkne pomocí spojovacího dílu, který je osazen páčkami pro ovládání zámku. Závaží se následně "vrhne" směrem, do kterého budeme kroutit boky a začneme trénink. Obruč FH01 je z vnitřní strany opatřena masážními kloboučky s pružinami, které tlumí vibrace od pohybující se kotvy a zároveň příjemně masírují oblast pasu. Intensitu tréninku ovlivňuje rychlost, jakou kroutíme boky.

Pravidelné používání FH01 dokáže zeštíhlit břicho a pas, kroucení boky redukuje tukové tkáně stehen a hýždí. Jednotlivé díly obruče jsou vyrobeny z kvalitního PVC, závaží je potaženo gumou a naplněno pískem.
Složení:
Materiál: PVC, ABS, guma, polyester, ocel
Počet dílů obruče: 24
Pro obvod pasu: 50 - 104 cm
Hmotnost závaží: 320 g
Délka provázku závaží: 30 cm.
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna