CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEMasážní hula hoop FH04 se závažím fiaolovo černá

0x
 
Kód zboží:306100
Výrobce:HMS
Dostupnost:skladem
 
Cena:616 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


Masážní hula hoop FH01 se závažím červená
Masážní hula hoop FH01 se závažím fialová
Masážní hula hoop FH01 se závažím modrá
klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Masážní hula hoop FH04 se závažím fiaolovo černá

Hula hop obruč s nastavitelnou délkou, masážními výstupky a rotujícím závažím.

Funkce obruče je velice jednoduchá. Konstrukce se skládá z 20-ti stejných dílů které se do sebe skládají. Aby šla obruč uzavřít, tak je potřeba použít nejméně 13 kusů.
Model FH04 je vhodný pro obvod pasu od 63 do 104 centimetrů. Jednotlivé díly v sobě skrývají kolejnici, do které se před uzavřením zasune kotva, která je osazena čtyřmi kolečky s kuličkovými ložisky. Ke kotvě je, pomocí délkově nastavitelného provázku, připojeno závaží o hmotnosti 320 gramů. Provázek lze nastavit na délku 15 až 30 centimetrů, změnou délky provázku se nastavuje výsledná odstředivá síla závaží - čím delší provázek, tím "těžší" bude závaží.

Délka obruče se nastaví podle obvodu pasu tak, aby byla dostatečně volná, ale zároveň aby nepadala přes boky. Po nastavení délky se obruč uzavře. Závaží se následně "vrhne" směrem, do kterého budeme kroutit boky a začneme trénink. Obruč je z vnitřní strany opatřena masážními výstupky, které tlumí vibrace od pohybující se kotvy a zároveň příjemně masírují oblast pasu. Intensitu tréninku ovlivňuje rychlost, jakou kroutíme boky.

Displej počítadla, umístěný v jednom dílu obruče, zobrazuje počet obkroužení obruče kotvou.
Pravidelné používání dokáže zeštíhlit břicho a pas, kroucení boky redukuje tukové tkáně stehen a hýždí. Jednotlivé díly obruče jsou vyrobeny z kvalitního PVC a ABS.
Složení:
Materiál: PVC, ABS, guma, polyester, ocel
Počet dílů obruče: 20
Pro obvod pasu: 63 - 104 cm
Hmotnost závaží: 320 g
Délka provázku závaží: 15 - 30 cm.
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna