CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEBANSAY Gymnastický míč s expandéry 65 cm zelený

0x
 
Kód zboží:103820053
Výrobce:Spokey - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:307 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

BANSAY Gymnastický míč s expandéry 65 cm zelený

Gymnastický míč Spokey BANSAY:
- umožňuje provádět cviky, které mají pozitivní vliv na formování postavy, fyzickou kondici a pomáhají při spalování tělesného tuku
- je to dokonalá náhrada židle, protože sezení na míči si vyžaduje správné držení těla
- míč je dodáván se dvěma expandéry pro posilování ramen a rukou

Gymnastický míč je skvělou volbou pro domácí cvičení. Díky němu si zpestříte trénink a zapojíte do práce téměř všechny svaly. Spokey BANSAY je míč, který poskytuje vynikající podporu při univerzálních rozvojových aktivitách. Může také nahradit židli doma nebo v kanceláři - sezení na míči vyžaduje správně držení těla. Ale to není vše! S dodatečnými expandéry posílíte i svaly horních končetin.

Dva v jednom - cvičte a odpočívejte s gymnastickým míčem
Použití gymnastické míče je skvělý způsob, jak zpestřit domácí trénink. Zdánlivě snadno vypadající cvičení přinášejí skvělé výsledky. Pomohou vám vytvarovat postavu, vytvořit si zdravé návyky a udržet se v dobré fyzické kondici. Spokey BANSAY také rozvíjí rovnováhu a nutí vás ke správnému držení těla. Proto jej lze využít i jako rehabilitační pomůcku nebo židli, která uleví páteří během dlouhých hodin strávených v kanceláří nebo doma při počítači.

Jednoduchý a efektivní trénink pro každého
Gymnastický míč Spokey BANSAY umožňuje vykonávat cviky, které jsou snadné a vhodné pro začátečníky, s nízkou intenzitou pro seniory a ideální během rehabilitace. Trénink s použitím gymnastického míče nezatěžuje klouby, zlepšuje rovnováhu a posiluje svaly. Je také ideální pro meditace či tonizační cvičení. Co víc si přát? Vše, co potřebujete, je trocha volného místa doma, abyste moli začít cvičit.

Gymnastický míč s expandéry
Gymnastický míč Spokey BANSAY je vyroben z materiálu, který zabraňuje klouzání. Tento efekt navíc posilují pásky, jenž jsou vedeny po celém obvodu míče. Díky tomu můžete bezpečně provádět cviky, u kterých je omezen kontakt se zemí (např. podpor na rukou). U modelu BANSAY se využívá Anti-Burst systém, který v případě propíchnutí nebo přetlaku míče pomalu vypouští vzduch ven. To je nesmírně důležité pro bezpečnost - uživatel tak získá dostatek času na reakci (sesednutí z míče). Součásti balení gymnastického míče Spokey BANSAY jsi i dva expandéry pro posílení svalů horních končetin, které spolehlivě můžou nahradit cvičení s činkami či gumami.

Parametry:
materiál: PVC, protiskluzový
vysoká kvalita
dlouhá životnost míče
průměr: 65 cm
maximální hmotnost uživatele: 300 kg
systém Anti-Burst
balení obsahuje 2 expandéry (součásti balení není pumpička)V této kategorii výrobků také nabízíme:


Pumpička Pampero 10

FITBALL Gymnastický míč 75 cm včetně pumpičky, zelený

Gymnastický míč peanut 106 x 43 cm YP05 modrý

Grespi sada masážních míčků 4ks 65 mm
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna