CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEFITBALL Gymnastický míč 75 cm včetně pumpičky, zelený

0x
 
Kód zboží:103820047
Výrobce:Spokey - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:275 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:
Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

FITBALL Gymnastický míč 75 cm včetně pumpičky, zelený

Gymnastický míč Spokey FITBALL, 75 cm:

- balení obsahuje praktickou pumpičku, která vám pomůže rychle a snadno nafouknout míč
- umožňuje provádět cviky, které mají pozitivní vliv na formování postavy, fyzickou kondici a pomáhají při spalování tělesného tuku
- je to dokonalá náhrada židle, protože sezení na míči si vyžaduje správné držení těla

Gymnastický míč je skvělou volbou pro domácí cvičení. Díky němu si zpestříte trénink a zapojíte do práce téměř všechny svaly. Spokey FITBALL je míč, který poskytuje vynikající podporu při univerzálních rozvojových aktivitách. Může také nahradit židli doma nebo v kanceláři – sezení na míči vyžaduje správně držení těla.

Dva v jednom – cvičte a odpočívejte s gymnastickým míčem

Použití gymnastické míče je skvělý způsob, jak zpestřit domácí trénink. Zdánlivě snadno vypadající cvičení přinášejí skvělé výsledky. Pomohou vám vytvarovat postavu, vytvořit si zdravé návyky a udržet se v dobré fyzické kondici. Spokey FITBALL také rozvíjí rovnováhu a nutí vás ke správnému držení těla. Proto jej lze využít i jako rehabilitační pomůcku nebo židli, která uleví páteří během dlouhých hodin strávených v kanceláří nebo doma při počítači.

Jednoduchý a efektivní trénink pro každého

Gymnastický míč Spokey FITBALL umožňuje vykonávat cviky, které jsou snadné a vhodné pro začátečníky, s nízkou intenzitou pro seniory a ideální během rehabilitace. Trénink s použitím gymnastického míče nezatěžuje klouby, zlepšuje rovnováhu a posiluje svaly. Je také ideální pro meditace či tonizační cvičení. Co víc si přát? Vše, co potřebujete, je trocha volného místa doma, abyste moli začít cvičit.

Balení obsahuje praktickou pumpičku

Gymnastický míč Spokey FITBALL je vyroben z materiálu, který zabraňuje klouzání. Tento efekt navíc posilují pásky, jenž jsou vedeny po celém obvodu míče. Díky tomu můžete bezpečně provádět cviky, u kterých je omezen kontakt se zemí (např. podpor na rukou). U modelu FITBALL se využívá Anti-Burst systém, který v případě propíchnutí nebo přetlaku míče pomalu vypouští vzduch ven. To je nesmírně důležité pro bezpečnost – uživatel tak získá dostatek času na reakci (sesednutí z míče). Balení obsahuje i praktickou pumpičku, se kterou snadno a rychle míč nafouknete.

Jak vybrat správnou velikost míče?

Gymnastický míč Spokey FITBALL je vyroben ve třech velikostech (průměrech): 55 cm, 65 cm a 75 cm. Pro maximalizaci efektu cvičení, zvolte velikost míče podle vaší výšky:

- průměr míče 55 cm – výška postavy 150–165 cm
- průměr míče 65 cm – výška postavy 160–175 cm
- průměr míče 75 cm – výška postavy 175–190 cm

Úhel mezi stehny a horní části těla, a úhel mezi stehny a lýtky by měl být 90 stupňů s volně položenými chodidly na zemi. Takto správně zvolená velikost míče je ideální pro sezení na míči.

Parametry:
materiál: PVC, protiskluzový
vysoká kvalita
dlouhá životnost míče
průměr: 75 cm
systém Anti-Burst
maximální hmotnost uživatele: 120 kg
v sadě: pumpičkaV této kategorii výrobků také nabízíme:


FITBALL III - Gymnastický míč 65 cm včetně pumpičky, modrý

Gymnastický míč Power Gymball 85cm 4018

Gymnastický míč Power Gymball 55cm 4011

LOVA Gymnastický míč peanut s pumpičkou
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna