CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEHALF FIT Gymnastický míč 2v1 masážní, 65 cm včetně pumpičky modrý

0x
 
Kód zboží:103820056
Výrobce:Spokey - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:293 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

HALF FIT Gymnastický míč 2v1 masážní, 65 cm včetně pumpičky modrý

Gymnastický masážní míč 2v1 Spokey HALF FIT:

- perfektní náhrada klasické židle – sezení na gymnastickém míči vyžaduje správné držení těla
- má Anti-Burst systém, díky kterému v případě propíchnutí nebo přetlaku míče dochází k pomalému uvolňování vzduchu
- lze využít i během cvičení stimulujících krevní oběh – jedna polovina míče má hladký povrch a druhá polovina je s masážními výstupky
- ulevuje páteří během dlouhého dne v kanceláří nebo doma u počítače
- balení obsahuje praktickou pumpičku, která vám umožní rychle a pohodlně nafouknout míč

Gymnastický masážní míč 2v1 Spokey HALF FIT je vyroben z neklouzavého materiálu. Tomu napomáhají i obvodové pruhy na jedné polovině míče a masážní výstupky na druhé polovině. Hlavním úkolem masážních výstupku je stimulovat krevní oběh a masírovat tělo, což vede k rychlejší regeneraci svalů! V masážním gymnastickém míči 2v1 Spokey HALF FIT je použit systém Anti-Burst, který v případě propíchnutí zajišťuje pomalé a postupné uvolňování míče. To je velmi důležité pro bezpečnost uživatele, který tak získá čas na reakci (sesednutí z míče).

Cvičte, odpočívejte a stimulujte krevní oběh s gymnastickým míčem

Spokey HALF FIT to je míč, který poskytuje vynikající podporu během různých cvičení. Je také skvělou náhradou klasické židle v kanceláří nebo doma – sezení na míči vyžaduje správné držení těla. Gymnastický míč HALF FIT také rozvíjí rovnováhu. Lze jej využít nejen během cvičení či rehabilitace, ale také jako židli, která uleví páteří během dlouhých hodin strávených v kanceláří nebo doma u počítače. Část míče s masážními výstupky stimuluje krevní oběh už i při malých pohybech.

Dodáván s praktickou pumpičkou

Použití gymnastického míče během tréninku je skvělým způsobem, jak si zpestřit každodenní cvičení. Jedná polovina gymnastického míče HALF FIT má hladký povrch a druhá má masážní výstupky. Tato kombinace vám umožňuje použít míč jak během tréninku, tak během cvičení stimulujících krevní oběh. Zdánlivě snadná cvičení přinášejí skvělé výsledky. Pomohou vám ve formování postavy, rozvíjet zdravé návyky a udrží vás v dobré fyzické kondici. S míčem lze bezpečně vykonávat cviky, u kterých je omezen kontakt se zemí (např. v podporu ležmo). Balení obsahuje kromě samotného míče i praktickou pumpičku, pomocí které míč rychle a pohodlně nafouknete.

Jednoduchý a zároveň efektivní trénink pro každého

Masážní gymnastický míč 2v1 Spokey HALF FIT umožňuje vykonávat cvičení, která jsou ideální pro všechny – jednoduchá pro začátečníky, s nízkou intenzitou pro seniory a rehabilitační po různých typech úrazů. Trénink s gymnastickým míčem nezatěžuje klouby, zlepšuje rovnováhu a posiluje svaly. Zároveň se skvělé hodí i pro meditaci či tónování. Co víc si přát? Vše, co potřebujete, je trochu volného místa, abyste mohli začít cvičit doma.

Jak správně vybrat velikost gymnastického míče?

Gymnastický míč Spokey HALF FIT je vyroben ve třech velikostech (průměrech): 55 cm, 65 cm a 75 cm. Pro maximalizaci efektu cvičení, zvolte velikost míče podle vaší výšky:

- průměr míče 55 cm – výška postavy 150–165 cm
- průměr míče 65 cm – výška postavy 160–175 cm
- průměr míče 75 cm – výška postavy 175–190 cm

Úhel mezi stehny a horní části těla, a úhel mezi stehny a lýtky by měl být 90 stupňů s volně položenými chodidly na zemi. Takto správně zvolená velikost míče je ideální pro sezení na míči.

Parametry:
materiál: PVC
protiskluzový
průměr: 55 cm
systém Anti-Burst – v případě propíchnutí nebo přetlaku míče dochází k pomalému uvolňování vzduchu
konstrukce – polovina míče s hladkým povrchem, druhá polovina s masážními výstupky pro masáž těla a stimulaci krevního oběhu
dlouhá životnost míče
v sadě: pumpička
maximální hmotnost uživatele: 200 kgV této kategorii výrobků také nabízíme:


Pumpička Pampero 10

FITBALL Gymnastický míč 75 cm včetně pumpičky, zelený

Gymnastický míč peanut 106 x 43 cm YP05 modrý

Grespi sada masážních míčků 4ks 65 mm
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna