CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIESAVASANA jóga podložka na cvičení korková

0x
 
Kód zboží:103830026
Výrobce:Spokey
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena448 Kč
Sleva:15%
Cena:382 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  

snížená doprava po ČR

klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

SAVASANA jóga podložka na cvičení korková

Podložka na jógu Spokey SAVASANA je jedinečný produkt, který vám zajistí pohodlí při každém cvičení jógy. Je vhodná pro začátečníky, pokročilé a pro celou řadu cvičení. Jóga, to je dokonalý způsob, jak si zlepšit kondici, postavu a také jak se zbavit stresu po náročném dni. Jógu může cvičit každý bez ohledu na věk, hmotnost nebo aktuální fyzickou kondici. SAVASANA byla vytvořena pro milovníky detailů. Díky krásnému designu v kombinaci s korkem si podložku Spokey Savasana hned oblíbíte. Spodní část podložky je vyrobena z protiskluzového materiálu, který vám zajistí maximální pohodlí cvičení. Neabsorbuje vlhkost.

Parametry
Materiál: korek + TPE
Jednoduše srolovatelná
Rozměr: 180 x 60 cm
Tloušťka: 3 mmV této kategorii výrobků také nabízíme:


Camprest karimatka 180 x 52 x 1.2 dvouvrstvá

Squat karimatka 180x52x1.2 dvouvrstvá

Basecamp karimatka 180 x 60 cm modrá

Lightmat podložka na cvičení
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty