CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEHand and Arm Exercise Equipment sada posilovačů na ruce

0x
 
Kód zboží:45388010
Výrobce:Ostrovit - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:410 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Hand and Arm Exercise Equipment sada posilovačů na ruce

Sada na cvičení paží a rukou od OstroVitu je určena všem, kteří hledají šikovné nástroje pro zlepšení své síly a kondice. Sada se skládá z rukojeti s ovládáním odporu, ručního posilovače ve tvaru vejce, prstového trenažéru a posilovacího kroužku. Jejich univerzální velikost je vhodná pro všechny velikosti rukou. Sada je dostupná v černé barvě.

Prvky sady pro trénink rukou:
Ruční úchop – je dokonalým doplňkem silového tréninku. Díky speciální konstrukci můžete nastavit odpor od 5 do 60 kg, produkt je tak určen pro začátečníky i profesionály. Protiskluzové rukojeti vám pomohou uchopit předmět během cvičení stabilně a pevně. Rukojeť skvěle doplňuje trénink v oblasti lezení, golfu, tenisu, boxu, bodybuildingu, ale dobře poslouží kytaristům a klavíristům. Pomáhá také při rekonvalescenci po úrazech rukou nebo zánětech kloubů a šlach.

Ruční posilovač ve tvaru vajíčka – míček ve tvaru vajíčka pro procvičování rukou. Nejčastěji se přípravek používá k poúrazové rehabilitaci ruky. Pomáhá vám obnovit svalovou hmotu, posiluje slabé a poškozené prsty a také prokazuje antistresové a relaxační vlastnosti. Díky jeho velikosti si ho můžete vzít kamkoli se vám zlíbí, např. na pracoviště a na procházku. Vyrobeno z termoplastické tkaniny TPR.

Trenažér prstů – gumový posilovač prstů vám umožní znovu získat plnou schopnost po zranění. Cvičení protahování prstů s vhodným gumovým odporem vám pomůže posílit svaly dlaně a zápěstí. Vyrobeno ze silikonu.

posilovací kroužek – silikonové trenažéry ve formě donutu slouží především k procvičování svalů rukou. Jsou určeny pro rehabilitaci, cvičení dlaní a předloktí. Jsou malé, ale široké a jejich mačkání stimuluje svaly předloktí a dlaně a zároveň je mobilizuje k růstu a síle. Vyrobeno ze silikonu.

Sada je balena v síťovaném sáčku s logem značky. Díky tomu všechny kusy zabírají málo místa a jsou správně skladovány.V této kategorii výrobků také nabízíme:


TRACY fitness guma modrá hard

HOME JUNGLE Posilovací bavlněná guma, medium M-25kg

Podpěry na kliky PUSH UP BARS PLUS - 4108

EMS posilovač svalů ABS master pro multiset
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna