CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIERibbon set Sada 3 posilovacích gum 200 cm

0x
 
Kód zboží:103880141
Výrobce:Spokey - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:285 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Ribbon Sada 3 posilovacích gum 200 cm

Sada fitness gum Spokey RIBBON SET:

- to jsou 3 gumy s různou úrovní odporu: light (7 kg), medium (12 kg), heavy (17 kg)
- ideální pro zpestření každodenního tréninku
- umožní maximální efekt z tréninku a zaměřit se na jednotlivé svalové partie
- díky jejich tvaru (200 x 15 cm) je lze použít pro protahovací cvičení, fitness, aerobic, pilates, jógu či crossfit

Pokud hledáte efektivní a osvědčený způsob pro domácí trénink, vsaďte na fitness sadu gum Spokey RIBBON SET. Jedná se o univerzální vybavení, které vám umožní provádět protahovací či posilovací cvičení. Díky svým vlastnostem a délce (200 x 15 cm) gumy RIBBON zpestří váš každodenní trénink. Posilovací gumy fungují na podobném principu jako expandér – umožňují provádět cviky zapojující různé svalové skupiny. Gumy RIBBON můžete využít během strečinku, posilování, aerobního či kondičního cvičení, během jógy nebo pilates.

Gumy s různou úrovní odporu

RIBBON SET to je sada tří gum s různou úrovní odporu. Díky tomu jsou ideální volbou pro kohokoliv, bez ohledu na aktuální fyzickou kondici. Během cvičení si vyberete tu, která bude nejlépe odpovídat vaší aktuální formě a typu tréninku:

- fialová (light): 7 kg
- modrá (medium): 12 kg
- zelená (heavy): 17 kg

Light guma s tloušťkou 0,35 mm a nejnižší úrovní odporu 7 kg je ideální pro začátečníky. Pomůže získat správnou techniku cvičení a připraví svaly na vyšší zátěž. Guma se střední úrovní odporu 12 kg a tloušťkou 0,45 cm je ideální pro ty, kteří chtějí zpestřit svůj trénink, zatímco guma heavy s tloušťkou 0,55 mm a odporem 17 kg, je určena těm, kteří rádi cvičí na 200 %. Se sadou gum Spokey RIBBON SET dosáhnete nejlepších tréninkových výsledků.

Nepostradatelné nejen pro domácí tréninky

Tréninkové gumy Spokey RIBBON SET doporučují profesionálové i osobní trenéři. Gumy jsou vyrobeny z velmi odolného materiálu, který zajišťuje jejich dlouhou životnost. Díky nim můžete trénovat kdykoliv a kdekoliv budete chtít – v posilovně, doma nebo venku. Gumy RIBBON zpestří vaše každodenní cvičení a umožní vám přizpůsobit si trénink přesně podle vašich potřeb tak, abyste zapojili ty svalové skupiny, na kterých vám nejvíce záleží.

Parametry:
materiál: latexová guma
délka: 200 cm
šířka: 15 cm
tloušťka: light - 0,35 mm; medium - 0,45 mm; heavy - 0,55 mm
odpor: light - 7 kg; medium - 12 kg; heavy - 17 kgV této kategorii výrobků také nabízíme:


TRACY fitness guma modrá hard

HOME JUNGLE Posilovací bavlněná guma, medium M-25kg

Podpěry na kliky PUSH UP BARS PLUS - 4108

EMS posilovač svalů ABS master pro multiset
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna