CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIESports drink s carnitinem RTD 500 ml

0x
D
E
Q
X
V
Z
 
Kód zboží:91031056
Výrobce:Best Body nutrition - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:40 Kč vč. DPH

Tento výrobek najdete také ve výprodeji za 25 Kč ! Klikněte zde »
 
divoká višeň
ledový čaj s broskví
Doporučujeme alternativy:


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Sports drink s carnitinem RTD 500 ml

Nízkokalorický nápoj bez cukru s 2000mg L-karnitinu. Nápoj navíc zaujme ovocnou příchutí. Sportovní nápoj je navíc obohacen zinkem a je veganský.

L-karnitin se tvoří ze dvou aminokyselin lysinu a methioninu. Je to endogenní látka, která se nachází hlavně ve svalech a srdečním svalu. Část L-karnitinu potřebná každý den je dodávána prostřednictvím potravy.
L-karnitin se nachází hlavně v masných výrobcích. Z tohoto důvodu je pro vegany obzvláště obtížné uspokojovat své každodenní potřeby prostřednictvím jídla.

Sportovní nápoj je navíc obohacen zinkem. Minerály jsou základní živiny, které si tělo nedokáže samo vyrobit. Proto mu musí být zpřístupněny prostřednictvím stravy nebo doplňků.
Zinek pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem. Přispívá také k normální funkci imunitního systému, normálnímu metabolismu mastných kyselin a udržování normální pokožky, vlasů, nehtů a kostí.
Složení:
Ledový čaj: voda, 1,7% kukuřičný dextrin, 1% broskvová šťáva z koncentrátu broskvové šťávy, 0,4% L-karnitin, okyselující látka (kyselina citrónová), přírodní aroma, sladidlo (cyklamát sodný, acesulfam K, sacharin), barvivo (siřičitan amonný) Karamel), 0,012% laktátu zinečnatého, kuchyňská sůl.

Divoká třešeň: voda, 1,7% kukuřičného dextrinu, 1% višňová šťáva z koncentrátu višňové šťávy, 0,4% L-karnitin, okyselující látka (kyselina citrónová), černý mrkvový koncentrát, přírodní aroma, barva (amonný sulfitový karamel), sladidlo (cyklamát sodný, acesulfam K, sacharin), 0,012% laktátu zinečnatého, stolní sůl.

*Výživové údaje pro příchuť divoká třešeň.
Průměrné nutriční informace ve 100 ml výrobku:
Energetická hodnota20 kJ
Sacharidy - uhlohydráty0.5 g
Sůl0.01 g
Tuky0.5 g
Vláknina1.5 g
Z toho cukry0.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny0.1 g
Bílkoviny - proteiny0.5 g
Energetická hodnota5 kCal
Průměrné nutriční informace ve 100 ml výrobku:
Zinek2.9 mg
Průměrné nutriční informace ve 100 ml výrobku:
L-Karnitin400 mg

Měrná cena: 8 Kč vč. DPH / 100ml

V této kategorii výrobků také nabízíme:


Carnitine Activity drink 750ml

L-Carnitine 220000 2 x 500 ml

Carnitine 100000 carnizone 2 x 1000 ml

Carnifresh 850 ml
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna