CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIECarnitin Chrom lalmin 60 vegan kapslí

0x
D
E
R
T
 
Kód zboží:80032009
Výrobce:GreenFood nutrition
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena185 Kč
Sleva:16%
Cena:156 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Carnitin Chrom lalmin 60 vegan kapslí

Karnitin je tělu vlastní látka, kterou si tělo dokáže syntetizovat z aminokyselin L-lysinu, L-methioninu a L-glycinu za přítomnosti vitaminu C, vitaminu B6 a železa. Stačí nízká hladina některé z uvedených látek a vlastní syntéza karnitinu může být nedostatečná. Karnitin je vyhledávaný zejména při redukčních dietách, ale i ve chvílích únavy a psychického vyčerpání.
Chrom Lalmin® jsou kvasnice s organicky vázaným Chromem. Přírodní materiál kvasinka je krmen Chromem. Tím dochází k obohacování kvasnice o Chrom a pro lidské tělo tak vzniká lépe využitelná forma tohoto minerálu.
Složení:
L-karnitin tartrát, rostlinná tobolka z hypromelozy (HPMC - Empty Hard capsule from Hypromellose), protispékavé látky: stearát hořečnatý, oxid křemičitý, Lalmin ® Cr2000 (inaktivní kvasnice-1g obsahuje 2-2,4 mg chromu).

Obsah látek v jedné kapsli
L-karnitin tartrát 500 mg
Lalmin ® Cr2000/z toho chrom 20 mg/40 mcg (*100%)

*) RHP referenční hodnota příjmu


Upozornění na obale:
Doplněk stravy. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením. U kojících a těhotných je vhodná konzultace s lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Minimální trvanlivost uvedena na obalu.
Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli:
L-Karnitin tartrát500 mg
Lalmin Cr200020 mg
z toho chrom40 mcg
Dávkování:
užijte 1x denně 1 kapsli 30 minut před zátěží. Nepřekračujte doporučené dávkování.V této kategorii výrobků také nabízíme:


Carnitin 60 vegan kapslí

FatZero L-Carnitine 80 tablet

Profi Carnitin 1200 60 + 60 kapslí

L - Carnitine Maxx 1000 mg 90 tablet malina
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty