CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIECarnitine 120 kapslí

0x
D
Q
E
 
Kód zboží:36032004
Výrobce:Body nutrition - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:385 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Carnitine 120 kapslí

L-Carnitin je aminokyselina, která zlepšuje využitelnost tuků (mastných kyselin) a tělo je ve větší míře využije (matabolizuje) na energii během jakékoli fyzické zátěze. Podporuje detoxikaci jater, mozkovou činnost a kardiovaskulární systém.

Karnitin je aminokyselina zodpovědná za transport mastných kyselin do mitochondrií buněk. Zde tyto mastné kyseliny oxidují, přičemž se uvolňuje energie a organismus využívá palivo tuk. Další důležitou úlohou L-Carnitinu je podpora detoxikace jater, mozkové činnosti a kardiovaskulárního systému.

Výhody:

Potlačuje chuť na sladké
Příval energie před tréninkem
Zrychluje bazální metabolismus
Oblíbený doplněk u žen
Urychluje odbourávání tělesného tuku
Potlačuje únavu
Nabuzení organismu
Působí termogenně


L-Carnitin využívají také sportovci se zaměřením na vytrvalost a silovou vytrvalost pro jeho účinky. Chrání sval a snižuje riziko poškození svalů během dlouhých vytrvalostních tréninků nebo závodů a tím oddaluje svalovou únavu a zlepšuje odbourávání laktátu (kyseliny mléčné). Během vytrvalostního tréninku pomáhá organizmu využívat palivo tuk a tak se šetří svalový glykogen, který je potřebný a slouží jako palivo při vyšší intenzitě.
Složení:
L-karnitin tartrát, želatinová kapsle.

Nutriční hodnoty 100 g 4 kapsle 1 kapsle
L-carnitine tartrat 83 g 2720 mg 680 mg
Dávkování:
užívají se 3 – 4 kapsle denně. Zpravidla první dávka ráno a druhá dávka 30 – 60 minut před sportovním výkonem. V den volna první dávka ráno na lačno a druhá dávka kdykoli během dne, nutno zapít dostatečným množstvím vody. Omezení: Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné ženy a kojící ženy, pro osoby s nesnášenlivostí na použitou surovinu. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovejte v chladu a suchu při teplotě do 25°C, mimo dosah dětí a slunečních paprsků. Po odebrání potřebného množství obal dobře uzavřete.

Měrná cena: 3 Kč vč. DPH / 1cps

V této kategorii výrobků také nabízíme:


ALC Acetyl L-carnitine 60 tablet

Karnitin Taurin 120 vege kapslí

L - Carnitine Maxx 1000 mg 90 tablet malina

Carnitine ultra tabs 120 tablet
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna