CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEL-Carnitine 60 kapslí carnipure

0x
D
E
Q
X
V
 
Kód zboží:68032001
Výrobce:LSP nutrition
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena521 Kč
Sleva:10%
Cena:469 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  

snížená doprava po ČR

klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

L-Carnitine 60 kapslí carnipure

L-Carnitin od společnosti LSP je suplementem užívaným v redukčních dietách, pro podporu srdeční a mozkové činnosti, pro zvýšení fyzického i psychického výkonu a pro celkovou energetickou podporu organismu.

L-Carnitin obsahuje účinnou látku L-karnitin, což je volná aminokyselina s mnohostranným využitím. Primární funkcí karnitinu je transport tukových molekul pro energetické využití v pracující buňce. Přeprava a spalování mastných kyselin v mitochondriích může fungovat pouze s pomocí karnitinového transportního systému. L-Carnitin napomáhá optimální funkci srdečního svalu, zabraňuje nahromadění kyseliny mléčné ve svalech, zlepšuje jejich zásobování kyslíkem, a tím zvyšuje odolnost a odstraňuje únavu. Jeho použití před tréninkem napomáhá spalování tuků. L-Carnitin lze použít u pokročilých kondičních kulturistů ke zvýšení výkonu i u tréninku zaměřeného na masivní nárůst svalové hmoty.
L-Carnitin carnipure LSP je 100% použit od firmy Lonza, která zaručuje, že neobsahuje nežádoucí D formu
Složení:
L-Carnitin obsahuje: kapslová želatina, stearát hořečnatý, l-karnitin tartrát
Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli:
Karnitin tartrát/ carnitine tartrate/767 mg
Dávkování:
užívejte 1 kapsli L-Carnitinu carnipure denně , ideálně 30 minut před jakoukoliv zvýšenou fyzickou aktivitou. Procházkou, vyjížďkou na kole, nebo cvičením, či náročnější fyzickou prací.V této kategorii výrobků také nabízíme:


Carnitin 60 vegan kapslí

FatZero L-Carnitine 80 tablet

Profi Carnitin 1200 60 + 60 kapslí

L - Carnitine Maxx 1000 mg 90 tablet malina
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty