CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIE



Chitosan 100 kapslí

0x
Z
I
D
 
Kód zboží:45235021
Výrobce:VitoLife
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena263 Kč
Sleva:7%
Cena:244 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  






klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Chitosan 100 kapslí

V současnosti stále více využívaný doplněk stravy, které se získává ze schránek korýšů, a jedná se o nestravitelný polysacharid - vlákninu.

Co je Chitosan: Chitosan je polysacharid, který se získává ze schránek korýšů, jakými jsou krevety, mořští raci a kraby. V současnosti se čím dál tím víc využívá jako výživový doplněk. Jedná se o nestravitelnou látku, která díky své schopnosti pomáhá vázat v hrubém střevu tuky a blokovat jejich vstřebávání. Protože se jedná o přírodní vlákninu, snižuje pocit hladu, zlepšuje funkci hrubého střeva.

Účinky Chitosanu: Není potřeba nijak zvlášť popisovat to, že dnešní strava je v drtivé většině nadměrně kalorická a tučná a chudá na vlákninu. Avšak navzdory špatným stravovacím návykům můžete snížit kalorickou hodnotu přijímané stravy pomocí dostatečných dávek chitosanu a přispět tak k redukci nadváhy.
Složení:
Chitosan 320 mg, mikrokrystalická celulóza, tobolka (želatina a bílé barvivo: oxid titaničitý)

Upozornění: Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy. Uchovávejte v suchu do 25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Jedná se o výživový doplněk – nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Minimální trvanlivost do data uvedeného na etiketě.
Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli:
Chitosan320 mg
Dávkování:
2 tobolky až 3x denně, 30 minut před jídlem, zapít dostatečným množstvím tekutin



V této kategorii výrobků také nabízíme:


Lecithin 1200 mg 100 softgels

Jablečný ocet vláknina vitamín C chrom 90tbl

Eclipse 60 kapslí

CLA xtreme 60 kapslí 1400 mg




Výrobky značky:

Kategorie



Bonusový progam Plzeňské karty