CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIECLA xtreme 60 kapslí 1400 mg

2x
E
Q
D
 
Kód zboží:35035005
Výrobce:HiTec Nutrition
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena321 Kč
Sleva:10%
Cena:289 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Námi doporučené alternativní výrobky:


CLA xtreme 120 kapslí 1400 mg big packet

Diet Packet CLA xtreme + Carnitin 1000 + HCA

klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

CLA xtreme 60 kapslí

CLA Xtreme obsahuje konjugovanou kyselinu linolovou (CLA), která je izomerem kyseliny linolové, patřící k nezbytným esenciálním nenasyceným mastným kyselinám skupiny Omega-6. Konjugovaná kyselina linolová silně redukuje tukovou tkáň a tvoří beztukovou svalovou hmotu díky řadě různých buněčných mechanismů. Odlišná konfigurace vazeb v částici CLA způsobuje, že na rozdíl od kyseliny linolové dochází k omezení syntézy tkáňových hormonů, zodpovědných za tvorbu tukových buněk.

Velký podíl CLA na dietě brání vývoji tukové tkáně, kdežto již existující tukové buňky (nestimulované hormonálně) podléhají samozničení. CLA povzbuzuje nárůst svalové tkáně, čímž ulehčuje spalování zbytečných kalorií a posiluje procesy termogeneze v organismu. Konjugovaná kyselina linolová má také imunostimulační a antioxidační účinky. CLA Xtreme trvale mění poměry tkání v organismu člověka ve prospěch svalové tkáně.
Složení:
Olej obsahující konjugovanou kyselinu linolovou (CLA), potravinářská želatina.
Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli:
CLA800 mg
izomer cis9 trans11400 mg
Dávkování:
Používejte 2 až 4 kapsle denně, nejlépe během hlavních.

Hodnocení zákazníků:
Tomáš Hegli
25.02.2018 13:31:17
CLA je málo známym, no skvelým doplnkom do diéty. Od Hitecu ho pravidelne odoberám a neviem si ho vynachváliť. Dokonca aj ženy ho milujú.
Zuzka Maurerová
31.08.2018 21:23:46
CLA je skvelý, účinný a najmä bezpečný spaľvoač, ktorý je úplne vhodný aj pre ženy. Používam ho najmä pred letom a v lete.Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty