CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEMy Country Jablečný ocet+vláknina+chrom+C 60t

0x
I
Z
D
 
Kód zboží:37035003
Výrobce:Vita Harmony
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena109 Kč
Sleva:26%
Cena:81 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Námi doporučené alternativní výrobky:


Jablečný ocet 500 mg 50 tablet

Jablečný ocet vláknina vitamín C chrom 90tbl

XXL Jablečný ocet 500 mg 150 tablet

klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

My Country Jablečný ocet+vláknina+chrom+vitamín C 60 tablet

Jablečný ocet v kombinaci s vlákninou, chromem a vitaminem C. Chrom napomáhá k udržení normální hladiny glukózy v krvi. Zvýšením kyselosti v trávicím traktu dochází k postupnému úbytku škodlivých bakterií ve střevě. Obsažená vláknina je ve formě inulinu, v tenkém střevě se neštěpí, chová se tedy jako rozpustná vláknina. Kalorická hodnota inulinu je velmi nízká, zároveň je sladký, dá se proto použít jako náhrada cukru.Vitamin C přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a ke snížení míry únavy a vyčerpání.
Dávkování:
1 – 2 tablety denně před jídlem. Tabletu spolkněte celou a zapijte tekutinou. Skladování : Na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu. Upozornění : Obsah začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 10 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy.
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna