CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIE

Výrobky značky:Carnbol 1000 ml

1x
D
Q
E
I
Z
X
V
 
Kód zboží:46033005
Výrobce:Carne Labs
Dostupnost:skladem
 
Běžná cena:699 Kč
Sleva:33%
Cena:465 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  

snížená doprava po ČR

klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Carnbol liquid

Vysoce silný liquid fat burnes s účinky na regeneraci a podporou efektivního tréninku.
Popis produktu

Extra koncentrovaná silná pitná forma doplňku výživy určena pro nejnáročnější konzumenty, sportovce a lidi, kteří chtějí snížit tělesnou hmotnost.
Složení:
L-karnitin přenašeč mastných kyselin do matrix mitochondrií - podpora redukce tuku, chrání příčně pruhované svalstvo proti vlivu metabolických destruktivních procesů, působí hepatoprotektivně. L-karnitin je významná složka prevence proti chorobám kardiovaskulárního systému.

L-arginin - stimuluje imunitní systém, zvyšuje tvorbu kolagenu, podílí se na zvýšení svaloviny a na snížení obsahu tělesného tuku. Arginin napomáhá detoxikaci jater prostřednictvím neutralizace amoniaku, který může vznikat po extrémní zátěži a nedostatku sacharidů u nevhodných redukčních diet. Arginin napomáhá i v léčbě neplodnosti u mužů. Vysoké intravenozni dávky zvyšují hladinu růstového hormonu. V orální aplikaci je efekt nižší a bohužel se musí docilovat extrémní dávkou argininu a tím i vyšším výskytem nežádoucích účinků. Lidé trpícívirovou infekcí by neměli arginin užívat.

L-Ornitin napomáhá uvolňování růstového hormonu, který působí prostřednictvím IGFI 1 silným anabolickým účinkem. Ornitin je nezbytný pro správnou funkci imunitního systému a jater. Tato aminokyselina rovněž detoxikuje amoniak a napomáhá regeneraci jater. Kombinace Ornitinu-karnitinu-argininu značně posiluje odbourávání tuku.

L-citrulin malát- Citrullin malát zvyšuje vnitřně úroveň plasmatické úrovně argininu. Na základě výzkumů se zdá, že citrullin malát zvyšuje plazmatický arginin ještě efektivněji než to dokáže samotný arginin. Navíc, jako by už to, že citrullin malát zvyšuje úroveň oxidu dusnatého nebylo dostačující, nabízí citrullin malát ještě další následující výhody. Snižuje úroveň kyseliny mléčné a amoniaku

Beta - alaninje neesenciální aminokyselina,,její suplementace vede ke zvýšení hladin carnosinu. - Carnosin posouvá pH svalu do zásaditého prostředí.Beta- alanin prostřednictvím,tvorby carnosinu,zlepšuje celkovou výkonnost,regeneraci a oddaluje únavu.Beta-alanin se kombinuje s taurinem pro lepší synergický účinek

Kofein je purinový alkaloid. Používá se pro centrální - psychostimulační působení a také pro efekt odbourávání tuku a jeho působení je výraznější v kombinaci uvedených látek v tomto složení. Kofein dočasně potlačuje únavu.

Taurin je produktem odbourávání sirných aminokyselin, je to druhá nejčastěji se vyskytující aminokyselina ve svalovině. Taurin se podílí na mozkovém metabolismu zejména ve smyslu prevence křečových stavů, zvyšuje psychickou odolnost a výkonnost. Taurin je životně důležitý pro správné využitý sodíku, draslíku, vápníku a hořčíku a hraje významnou roli v doplňování ztrát draslíku v srdečním svalu. Do přípravku sportovní výživy je taurin přidáván pro zlepšení svalové i duševní výkonnosti.

Synefrin(Citrus Aurantium) je látka alkaloidní povahy, běžně se vyskytující v oplodí pomerančovníku /Citrus aurantium/. Protože je látka strukturálně blízká adrenalinu, má řadu účinků sympatomimetik, působí centrálně stimulačně. Synefrin je určitou legální alternativou efedrinu, ale nemá negativní centrální účinky jako efedrin. Synefrin specificky stimuluje adrenergní receptory /beta3/ čímž dochází ke stimulaci lipidového metabolizmu, bez vedlejších účinků. Tato látka se především používá k odbourávání tuku, snížení hmotnosti a zvýšení hladiny "dostupné" energie. V roce 2003 byl synefrin /léčivo Oxedrine/ vyjmut z dopingové listiny a pro další roky bude monitorován.

Chrom pikolinát má vysokou biologickou dostupnost, zvyšuje efektivnost využití inzulínu /anabolická činnost/ a pozitivní je jeho schopnost přenášet glukózu. Stimuluje aktivitu enzymů podílejících se na metabolizmu glukózy a na syntéze mastných kyselin a cholesterolu. Chromium pikolinát je často používán k redukci tuku a pro mírnou podporu narůstu svalové hmoty. Pikolinát chromu má anorektický efekt - snížená chuť k jídlu.

Složení:

40ml denní dávka obsahuje:

L – Arginin 1500 mg
L-Citrulin DL-malát 1500 mg
L – Karnitin báze 1000mg
Taurin 1000mg
Beta-alanin 600 mg
L - Ornitin HCL 500mg
Kofein 80mg
Citrus aurantium
Z toho (synefrin) 10 mg
Chrom pikolinát 400ug
Z toho čístý chrom 44 ug

1000ml (balení) obsahuje:

L – Arginin 37500 mg
L-Citrulin DL-malát 37500 mg
L – Karnitin báze 25000 mg
Taurin 25000 mg
Beta-alanin 15000 mg
L - Ornitin HCL 12500 mg
Kofein 2000 mg
Citrus aurantium
Z toho (synefrin) 250 mg
Chrom pikolinát 10000 ug
Z toho čístý chrom 1100 ug
Vitamíny a minerály ve 100 ml výrobku:
Chrom110 mcg
Chromium pikolinát1000 mcg
Aminokyseliny ve 100 ml výrobku:
L-Arginin3750 mg
L-Ornithin1250 mg
Obsah ostatních účinných látek ve 100 ml výrobku:
Beta alanine1500 mg
Citrulin Malate3750 mg
Citrus Aurantium Extrakt25 mg
Kofein200 mg
L-Karnitin base2500 mg
Taurin2500 mg
Dávkování:
20 ml ráno po jídle nebo 20 ml 40 minut před sportovní činností (odpoledne) Nebo : 20 ml ráno po jídle a 20 ml odpoledne (mezi 16-19 hodinou)V této kategorii výrobků také nabízíme:


Carnbol 2 x 1000 ml

CarniLean thermogenic 480 ml fat burner

Termodex X40 1litr + Carnitine 500 ml

CarniLean 10 x 25 ml fat burner

Hodnocení zákazníků:
Ilona Světlá
18.11.2017 18:40:05
Vyzkoušený funkční, jen ta chuť by mohla být lepší..Výrobky značky:

Kategorie