CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIECLA thermo 90 kapslí

0x
D
E
Q
X
V
 
Kód zboží:83203452
Výrobce:USN
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena665 Kč
Sleva:11%
Cena:595 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  

snížená doprava po ČRNámi doporučené alternativní výrobky:


CLA green tea 90 kapslí

CLA pure 1000 90 kapslí

klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

CLA thermo 90 kapslí

Přípravek CLA Thermo je tvořen vyváženou kombinací bylinných extraktů a CLA (konjugovaná kyselina linolová) - nenasycená mastná kyselina. Obsažená bylinná směs v přípravku přispívá k produkci tepla v organismu (termogeneze), čímž dochází k efektivnějšímu spalování tuků, aktivaci a podpoře metabolismu.
Složení:
konjugovaná kyselina linolová 52%, extrakt zeleného čaje 19,4%, extrakt z Rhodiola Rosea 9,7%, extrakt z kakaa 7,3%, extrakt z Yerba maté 2%, jedlá želatina, glycerol, barviva: oxid titaničitý, ponceau 4R (může nepříznivě ovlivŇovat činnost a pozornost dětí), stabilizátor: sorbitol, regulátor kyselosti: citráty sodné, pitná voda.
Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli:
Epigalocatechin(EGCG)72 mg
Extrakt Yerba mate18.75 mg
Kofein41 mg
Rhodiola rosea90 mg
Theobromine13.5 mg
Kyselina linoleová480 mg
Dávkování:
Užívejte 1 kapsli 1 až 2 krát denně před jídlem. Upozornění: Nepřekračujte maximální doporučenou denní dávku (2 tablety), užívání větší než doporučené dávky nepřinese lepší výsledky a může vést k nežádoucím účinkům. V případě úzkosti, závratí, bolestí hlavy, bušení srdce, bolestí žaludku nebo depresí vlivem užívání omezte dávkování nebo užívání zcela přerušte. Přípravek neslouží jako náhrada za pestrou denní stravu. Jako v případě všech výživných programů doporučujeme před užíváním konzultaci s lékařem. Přípravek neslouží k prevenci ani léčbě nemocí či zranění a neměl by být užíván místo léků. Není vhodné při onemocnění jater a v kombinaci s dalšími medikamenty. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Minimální trvanlivost do (viz EXP) / číslo šarže: viz spodní část obalu. Upozornění pro alergiky: Neobsahuje skořápkové plody, ale je vyrobeno v zařízení na jejich zpracování. Může proto obsahovat stopové množství skořápkových plodů a semen.
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty