CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEDynasyn Intense 200g black lemon

0x
D
E
Q
X
V
 
Kód zboží:68034003
Výrobce:LSP nutrition - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena732 Kč
Sleva:10%
Cena:659 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  

doprava zdarma po ČR

klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Dynasyn Intense 200g black lemon

Jedinečná novinka od LSP - spalovač v práškové formě

Dynasyn – LSP thermohenic fat turner Dostaňte se do formy, díky kombinaci intenzivního tréninku, s podporou vysoce kvalitního přípravku Dynasyn ® na podporu termogeneze.

Jedinečná forma ve formě jednoduše rozpustného prášku s vynikající chutí ledového čaje.

Jednoduchá příprava a díky extra silnému obsahu účinných látek, vám pomáhá nejen se spalováním nežádoucího tuku, ale zásadně podporuje výkon, soustředěnost a mentální výkon.

Tento přípravek svým obsahem zpracováním a formou užití je jedinečný a více než 2x silnější než jakékoliv podobné kapslové přípravky

Dynasyn je termogenní přípravek určený pro podporu výkonu a rýsovací fázi tréninku, případně redukci podkožního tuku. V německém LSP pro vás složili z vysoce kvalitních surovin vynikající podpůrný prostředek, který se velmi osvědčil při vyrýsování a při finálních dietách.

Obsahuje látky, které synergicky fungují.

Základem je glycin, který je bez nadsázky nazýván aminokyselinou nového století. O tom, jak je L-Glycin pro náš organizmus důležitý již vypovídá fakt, že je po L-Glutaminu druhou nejvíce zastoupenou aminokyselinou v lidském organizmu a hraje důležitou roli v podstatě v jakékoliv části lidského těla. Je považován za nejjednodušší aminokyselinu v těle a je velmi často spojován s tvorbou bílkovin.

Zinek, který podporuje veškeré metabolické procesy
extrakt ze zeleného čaje EGCG, který výrazně stimuluje fyzický výkon
hořký pomeranč, která se používá rovněž jako velmi funkční stimulant, zvyšující termogenezi.
guaranu a taurin, které ovlivňují zejména mysl a chuť tvrdě trénovat a nedopustí aby jste se cítili unaveně.

DYNASYN® Intense je obzvláště oblíbený v kombinaci s NO booster Vasonox®. Synergický efekt je výjimečně vysoký a podporuje dokonalý a intenzivní trénink.
Složení:
glycin, extrakt zeleného čaje, guarana, extrakt hořkého pomeranče, taurin, kyselina citrónová, aroma, kofein, barvivo z červené řepy, sladidlo sukralóza
Aminokyseliny v 1 denní dávce:
L-Glycin4093 mg
Obsah ostatních účinných látek v jedné dávce
Guarana extrakt500 mg
Kofein250 mg
Taurin400 mg
Extrakt z Hořkého Pomeranče [10% Synefrin]500 mg
Extrakt ze zeleného čaje (Coffea Arabica 30% ACG, 10% kofeinu)800 mg
Dávkování:
7 g prášku (1 odměrka) rozmíchejte v 300 ml vody. Konzumujte maximálně jednou denně 30 minut před fyzickou aktivitouV této kategorii výrobků také nabízíme:


U.S. FAT BURNER 90 kapslí

Lipolean men-cut packs 20 sáčků

Grenade thermo detonator 44 tablet

Lean Solution 180 tablet
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna