CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEGrenade thermo detonator 100 tablet

0x
D
E
Q
X
 
Kód zboží:34034001
Výrobce:Grenade
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena859 Kč
Sleva:31%
Cena:589 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Námi doporučené alternativní výrobky:


Grenade thermo detonator 4 kapsle trial pack

klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Grenade thermo detonator 100 kapslí

GRENADE je termogenní, před-tréninkový stimulant. Je vhodný pro muže i ženy, a rychle se stává nezbytným doplňkem pro fitness nadšence po celém světě. Oblibu si získal u celé řady sportovců počínaje běžnými návštěvníky posiloven až po profesionální sportovce.

Sofistikovaná receptura
Obsahuje účinné, prověřené přísady
Mimořádný před-tréninkový stimulátor
Jedno balení obsahuje 50-100 dávek
Složení:
Složení ve 2 kapslích: zelený čaj 500 mg, hořká pomerančová kůra 420 mg, kofein 225 mg, kajenský pepř 200 mg, fenylalanin 25 mg, zelená káva 10 mg, stearát hořečnatý, želatinová kapsle (čištěná voda, barvivo brilantní modř, barvivo tartrazin, barvivo červeň Allura AC), dioxid titaničitý.
Nutriční informace v jedné dávce:
Energetická hodnota50 kJ
Energetická hodnota12 kCal
Aminokyseliny v 1 kapsli:
L-Fenylalanin12.5 mg
Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli:
Bitter orange fruit extrakt210 mg
Cayenne100 mg
Kofein112.5 mg
zelená káva5 mg
Zelený čaj - Green Tea250 mg
Dávkování:
pro otestování snášenlivosti, začněte užívat 1 kapsli 2x denně po dobu prvních 7 dnů. Dále užívejte 2 kapsle hned ráno po probuzení na prázdný žaludek, zapijte vodou. Další 2 kapsle 30 minut před obědem, zapijte vodou. Při explozivním cvičení dávkujte 2 kapsle před tréninkem. Nezapomeňte vypít alespoň 8 sklenic vody denně. NIKDY NEPŘEKRAČUJTE DÁVKU 4 KAPSLE DENNĚ! UPOZORNĚNÍ !! Obsahuje kofein ! Dodržujte doporučený postup dávkování. Neužívejte pokud vám není alespoň 18 let. Neužívejte pokud současně užíváte předepsané léky, pokud trpíte vysokým krevním tlakem. Pokud jste diabreik, těhotná, nebo kojící žena, pokud máte anémii, alergii na acylpirin, dysfunkci ledvin, nebo jater, neurózu, deprese, trpíte úzkosti, epileptickými záchvaty, srdeční nepravidelností jakéhokoliv typu, pokud máte feochromocytomem, potíže s močením nebo zbytnění prostaty. Pokud se u vás projeví závratě, nespavostm neuróza, třes, bušení srdce nebo bolesti hlavy ihned přestaňte užívat a poraďte se se svým lékařem. Potravina pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce. S vysokým obsahem kofeinu (225 mg / 2 kapsle). Není vhodné pro děti a mladistvé, těhotné a kojící ženy.
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty