CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEIsotonic drink 30 x 5g box grapefruit

0x
P
I
Z
X
V
K
 
Kód zboží:45057003
Výrobce:Ostrovit - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:309 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Isotonic drink 30 x 5g box grapefruit

OstroVit Isotonic je práškový doplněk stravy určený k přípravě roztoku izotonického nápoje, který obsahuje cenné látky a elektrolyty, jako je hořčík, draslík nebo vitamíny skupiny B. Jde o přípravek s lahodnou a osvěžující grapefruitovou příchutí, který skvěle poslouží fyzicky aktivním lidem.

Bohatý na elektrolyty a cenné živiny - doplněk stravy dodává tělu hořčík, draslík, sodík a chlorid, dále vitamíny A a C, vitamín E a D a vitamíny B.
Zdroj glukózy - jedna porce produktu obsahuje 1000 mg složky.
1 sáček = 1 porce.
Pohodlná forma - přípravek je balen v jednotlivých sáčcích a pro přípravu nápoje stačí obsah jednoho balení smíchat s vodou.
Lahodná chuť grapefruitu, která poskytuje pocit osvěžení a svěžesti.
OstroVit Isotonic - osvěžující zdroj elektrolytů
Izotonický, také známý jako izotonický nápoj, je produkt, jehož osmolalita je stejná jako osmolalita lidských tělesných tekutin. Jedná se o nápoj určený pro fyzicky aktivní lidi, jehož hlavním úkolem je chránit organismus před dehydratací a také doplnit tělesný systém o cenné složky, které se ztratily při intenzivní fyzické aktivitě.

OstroVit Isotonic s příchutí grapefruitu je přípravek určený k přípravě osvěžujícího izotonického nápoje, který obsahuje zdroj sacharidů, ale i bohatství vitamínů a pečlivě vyvinuté složení elektrolytů. Jedná se o vysoce kvalitní doplněk stravy, který dodává tělu glukózu, vitamíny A, D, E a C a vitamíny skupiny B, dále chlorid, draslík, hořčík a sodík. Jde o komplexní podporu pro fyzicky aktivní lidi.

OstroVit Isotonic - osvěžující zdroj elektrolytů
Hořčík přítomný v OstroVit Isotonic přispívá ke snížení pocitu únavy a vyčerpání a také pomáhá udržovat rovnováhu elektrolytů. Jde o minerální složku, která navíc podporuje správnou činnost nervové soustavy a napomáhá správné činnosti svalů.

Draslík použitý v doplňku stravy podporuje optimální činnost nervové soustavy, činnosti svalů a pomáhá udržovat normální krevní tlak.

Vitamin C obsažený v přípravku napomáhá ke správné tvorbě kolagenu k zajištění správné funkce kostí, chrupavek a kůže, přispívá ke snížení pocitu únavy a vyčerpání a napomáhá správnému fungování nervového a imunitního systému.

Vitamin A podporuje udržení správného stavu sliznic a udržení normálního zraku.

Vitamin E použitý v produktu pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem. Vitamin D zase podporuje optimální funkci svalů.

Vitamíny skupiny B, jako je vitamín B2 nebo B12, přispívají k udržení normálního energetického metabolismu a pomáhají snižovat pocity únavy a vyčerpání.
Složení:
Čistá hmotnost produktu: 5 g
Počet porcí na nádobu: 1
Velikost porce: 1 sáček

Účinné látky na porci % RI*
Glukóza 1000 mg -
Sodík 200 mg -
Chlorid 309 mg 39%
Hořčík 56,25 mg 15%
Draslík 300 mg 15%
Vitamín C 120 mg 150 %
Thiamin (vitamín B1) 0,55 mg 50%
Riboflavin (vitamín B2) 0,7 mg 50%
Niacin (vitamín B3) 8 mg 50%
Vitamín B6 0,7 mg 50%
Vitamín B12 1,25 μg 50%
Vitamín A 400 μg 50%
Vitamin D 2,5 μg / 100 IU 50 %
Kyselina listová 100 μg 50%
Biotin 25 μg 50%
Kyselina pantothenová 3 mg 50%
Vitamín E 6 mg 50%
*RI - Referenční příjem
Průměrné nutritiční informace v jedné dávce
Glukóza1 g
Vitamíny a minerály v jedné dávce
Chlorid sodný309 mg
Draslík300 mg
Hořčík56.25 mg
Vitamín A400 mcg
Vitamín B1 - thiamin8 mg
Vitamín B12 - kobalamin0.00125 mg
Vitamín B20.7 mg
Vitamín B3 - niacin8 mg
Vitamín B6 - pyridoxin0.7 mg
Vitamín C120 mg
Vitamín D2.5 mcg
Sodík200 mg
Dávkování:
Obsah sáčku rozmíchejte v šejkru v 500 ml vody. Užívejte jednou denně během tréninku. Výrobek je určen pro dospělé. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek nepoužívejte jako náhradu (náhradu) pestré stravy. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl. Nepožívejte, pokud jste alergičtí na některou ze složek. Děti, těhotné a kojící ženy nesmí přípravek užívat. Výrobek je určen pro dospělé. Držte mimo dosah dětí. Tento obal uchovávejte těsně uzavřený na suchém místě při teplotě 15-25°C. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Měrná cena: 10 Kč vč. DPH / 1ks

V této kategorii výrobků také nabízíme:


Electrolyte Powder 20x5g (100g)

Electrolyte Powder 120g red berries

Electrolyte Worx 300g berry lemon

Isomix 735 g
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna