CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEMineral drink 30g

0x
K
P
E
 
Kód zboží:54052018
Výrobce:Penco - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:21 Kč vč. DPH
 
grapefruit
Doporučujeme alternativy:


Mineral drink 4500 g
Mineral drink 900 g
klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Mineral Drink

Rychle rozpustný a vysoce účinný energeticko rehydratační iontový nápoj pro všechny sporty, u kterých doba zátěže nepřesahuje 1,5 hodiny. MD díky svému složení na sacharidovém základu napomáhá udržení vody v organizmu, snižuje únavu a zvyšuje výkon a vytrvalost tím, že šetří zásoby svalového glykogenu. Iontový nápoj kryje zvýšenou potřebu minerálních látek, a tím zabraňuje poklesu výkonnosti a vytrvalosti a oddaluje vznik křečí.

přispívá k udržení výkonnosti při intenzivním fyzickém výkonu

zvyšuje vstřebávání vody během fyzického výkonu

ideální poměr minerálů
optimální množství vitamínů
maximalizace sportovního výkonu
sacharidy pro efektivnější trénink

PODROBNÁ CHARAKTERISTIKA:

MINERAL DRINK je osvědčený a vrcholovými sportovci dlouhodobě testovaný rehydratační iontový a vitamínový nápoj, který průběžně vyrovnává ztráty vody a kryje zvýšenou potřebu vitamínů a minerální látek, především Na, K, Mg, Ca, Cl a P, ale také Mn, Zn, Fe, Cu, aj. Jako pohotový zdroj energie dodává zatěžovanému organizmu jednoduché sacharidy a polymery glukózy (maltodextriny). Aby se plně uplatnily tyto přednosti, jimž za výjimečné výkony vděčí řada mistrů světa a olympijských vítězů, doporučujeme iontový nápoj MINERAL DRINK připravovat v mírně hypotonické koncentraci, s jeho pitím začít již před výkonem a během výkonu pít každých 10-15 minut malé dávky, asi 100-150 ml. Sacharidy jsou okamžitým zdrojem tolik potřebné energie.

MINERAL DRINK díky sacharidům zabraňuje poklesu výkonnosti, zejména při výkonech do 1,5 hod. Tento iontový nápoj obnovuje vypleněné energetické zásoby, nahrazuje deficity vody a elektrolytů, a tak zlepšuje termoregulaci organismu a snižuje riziko křečí. MINERAL DRINK je úspěšně využíván také jako pitná kúra pro předoperační a pooperační terapie pacientů a rekonvalescentů.
Složení:
sacharóza, maltodextriny, glukóza, fruktóza, regulátor kyselosti:kyselina citronová, chlorid sodný, citrát sodný, mléčnan vápenatý, hořečnaté soli kyseliny citronové, aroma, citrát draselný, draselné soli kyseliny trihydrogenfosforečné, zahušťovadlo: citrusový pektin, chlorid draselný, naringin, vitaminová směs (l-askorbová kyselina, tokoferylacetát 50%, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, riboflavin, pyridoxin-hydrochlorid, thiamin-mononitrát, kyselina pteroylmonoglutamová, D-biotin, kyanokobalamin), bisglycinát železnatý, glukonan zinečnatý, síran manganatý, glukonan měďnatý, jodičnan draselný
Průměrné nutriční informace v 1l. hotového nápoje:
Energetická hodnota1610 kJ
Sacharidy - uhlohydráty90 g
Sůl2 g
Tuky0.1 g
Z toho cukry73 g
Bílkoviny - proteiny0 g
Energetická hodnota383 kCal
Z toho nenasycené mastné kyseliny0 g
Vitamíny a minerály v 1l. hotového nápoje:
Fosfor52 mg
Vitamín B1 - thiamin0.8 mg
Vitamín B12 - kobalamin3 mg
Vitamín B21.2 mg
Vitamín B3 - niacin12.8 mg
Vitamín B5 - kyselina pantothenová5.2 mg
Vitamín B6 - pyridoxin1.04 mg
Vitamín B7 - biotin0.1 mcg
Vitamín C132 mg
Chlór496 mg
Jód20 mcg
Mangan0.32 mg
Měď0.08 mg
Sodík480 mg
Vápník96 mg
Železo1.6 mg
Zinek1.76 mg
Dávkování:
30g (1,5 odměrky) prášku se rozmíchá v 500ml vody (hypotonický nápoj, 235mOsm/kg). Pije se těsně před výkonem a potom každých 10-15 min, podle doby, intenzity výkonu a teploty prostředí: Alergeny: soja a výrobky z nich, mléko a výrobky z nich

Měrná cena: 0 Kč vč. DPH / 100gVýrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna