CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEUltra Endurance drink UED 1500 g

0x
P
E
K
X
V
 
Kód zboží:54052009
Výrobce:Penco - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:766 Kč vč. DPH
 
pomeranč
višeň
Doporučujeme alternativy:


Energy drink Long 4500 g
Energy drink Long 900 g
Ultra Endurance drink UED 600 g
klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Ultra Endurance drink 1500 g

Práškový koncentrát pro přípravu sacharidového nápoje, který přispívá ke zlepšení fyzické výkonnosti při vysoce intenzivní a dlouhotrvající (min. 60 minut) fyzické zátěži u trénovaných dospělých osob.
Obsahuje směs sacharidů Penco® Carb Mix tj. polymery glukózy, fruktózu, glukózu, PalatinosuTM a alfa-cyklodextrin Cluster Dextrin®.

Bylo zjištěno, že kombinace různých druhů sacharidů zvyšuje vstřebávání a poskytuje tak více dostupné energie (90–110 g sacharidů /hod) pro vytrvalostní sportovní výkon. Ze samotné glukosy se spálí maximálně 60 g sacharidů za hodinu, zatímco fruktóza je schopna dodat pracujícím svalům extra energii ve formě dalších 30 g sacharidů/hod.

Vlastnosti přítomných sacharidů Penco® Carb Mix se liší a mají různé funkce:

- Cluster Dextrin® alfa-cyklodextrin - cyklický sacharid „Novel Food“, s nízkým glykemickým indexem (GI), který přispívá k omezení nárůstu hladiny glukózy a díky vysoké molekulové hmotnosti nezvyšuje osmolaritu nápoje, což umožňuje rychlý průtok žaludkem a účinnou hydrataci.
- Maltodextrin DE 18-20 – enzymaticky modifikovaný kukuřičný škrob s dextrózovým ekvivalentem 18-20, s vysokým GI a vysokou molekulovou hmotností.
- Palatinose TM– disacharid s nízkým GI a postupným uvolňováním energie.
- Fruktóza - jednoduchý cukr, monosacharid, který se řadí podobně jako Palatinosa mezi sacharidy s postupně se uvolňující energií a nízkým GI.
- Glukosa – jednoduchý cukr, monosacharid, s vysokým GI a rychlým dodáním energie.
- MCT olej - vedle sacharidů poskytuje okamžitě využitelnou energii, šetří zásoby glykogenu na pozdější dobu.
- Taurin - tato aminokyselina ovlivňuje přenos nervových vzruchů a signálů v nervové soustavě, optimalizuje prokrvení mozku, tonizuje organizmus, zvyšuje koncentraci, rychlost reakcí a připravuje tělo na zvýšenou zátěž s celkovým pocitem pohody. Má také důležitý efekt i při snižování hladiny kyseliny mléčné, což je důležité u sportovců, při intenzivních trénincích.

Doporučujeme pro vytrvalostní zátěž, kdy užívání nápoje Penco® ULTRA ENDURANCE DRINK šetří svalový glykogen a i v závěrečné fázi tréninku či závodu budete mít stále dostatek energie. U silově - vytrvalostních sportů jako je fotbal, hokej, basketbal, tenis… pomáhá přísun sacharidů udržet výkonnost, tempo a rychlost.
Složení:
Maltodextrin DE 18-20 35 %, isomaltulosa* PalatinoseTM 20 %, fruktóza 20 %, alfa - cyklodextrin Cluster Dextrin® 10 %, práškový MCT olej (70/30) 5,8 %, glukóza 3 %, taurin 2 %, sušená jablečná šťáva, barvivo: sušená šťáva z červené řepy, aroma, mořská sůl, regulátor kyselosti: kyselina citronová, citrát sodný, citrát draselný, barvivo karamel.

*Isomaltulosa je zdrojem glukózy a fruktózy.
*Výživové údaje pro příchuť višeň.

Upozornění pro alergiky: Výrobek může obsahovat stopy mléka, obilovin obsahující lepek, sóji a vajec.
Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota1763 kJ
Sacharidy - uhlohydráty93 g
Sůl1 g
Tuky4 g
Z toho cukry43 g
Z toho nasycené mastné kyseliny4 g
Bílkoviny - proteiny2 g
Energetická hodnota416 kCal
Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Draslík100 mg
Sodík410 mg
Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Taurin2000 mg
Dávkování:
Před výkonem: pro dospělé 50 g práškové směsi (3 odměrky) rozpusťte v 250 ml vody. Doporučujeme 10-15 minut před tréninkem nebo zápasem. Během tréninku/závodu: pro dospělé 50 g práškové směsi (3 odměrky) rozpusťte v 500 ml vody (1 bidon). Popíjejte 200 - 250 ml každých 20 minut. Při vysoce intenzivní (65 % VO2 max) a dlouhotrvající fyzické zátěži (nad 60 minut) doporučujeme 1-2 bidony (60- 90 g sacharidů/hod). Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku 150 g prášku. Není určeno pro děti do 15 let. Ukládat mimo dosah dětí! Není určeno jako náhrada pestré stravy. Pro dosažení požadovaných účinků dodržujte uvedený postup přípravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. V případě jakýchkoli obtíží po užití přípravku přerušte jeho užívání.

Měrná cena: 51 Kč vč. DPH / 100gVýrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna