CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEElectrolytes 20 effervescent tablet šumivé tablety

0x
P
I
Z
X
V
K
 
Kód zboží:45053001
Výrobce:Ostrovit - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:66 Kč vč. DPH
 
pomeranč
Doporučujeme alternativy:


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Electrolytes 20 effervescent tablet šumivé tablety

Praktické šumivé tablety s obsahem draslíku, sodíku, glukózy a vitamínu C.

Účinné látky:
- Draslík podporuje správný svalový tonus. Dokáže řídit objem vody v těle a regulovat tlak, ovlivňuje fungování nervového systému
- Sodík je důležitý pro růst, stimuluje činnost ledvin, zabraňuje tvorbě ledvinových kamenů, působí proti svalovým křečím
- Glukóza je nezbytná pro fungování našeho organismu, protože je základním a nejrychlejším zdrojem energie pro buňky ve všech tělesných tkáních lidského těla
- Vitamin C je považován za jeden z hlavních antioxidantů – přispívá k normální činnosti nervové soustavy, k normální psychické činnosti, k ochraně buněk před oxidativním stresem, ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Komplexně mají šumivé tablety pozitivní vliv na vodní a elektrolytovou rovnováhu v těle, podporují regeneraci organismu po intenzivní zátěži, zvracení, průjmu, hrají významnou roli při ukládání energie ve svalových buňkách, mohou přispět ke snížení únavy a správnému fungování kognitivních funkcí a také zabraňují bolestivým kontrakcím kosterního svalstva.
Složení:
Regulátor kyselosti: kyselina citrónová; hydrogenuhličitan sodný (sodík); glukóza; objemové činidlo: sorbitoly; hydrogenuhličitan draselný (draslík); kyselina L-askorbová (vitamín C); přírodní pomerančové aroma s jinými přírodními aromaty; stabilizátor: polyethylenglykol; sladidlo: sukralóza; koncentrát ze sušené červené řepy; barva: riboflavin.

Upozornění: Výrobek může obsahovat mléko, vejce, lepek, sója, ořechy.
Nutriční informace v jedné dávce:
Glukóza1.2 g
Nutriční informace v jedné dávce:
Draslík300 mg
Vitamín C180 mg
Sodík792 mg
Dávkování:
1 tabletu 3x denně rozpusťte ve vodě. Upozornění: Neužívejte u lidí, kteří mají predispozici k tvorbě ledvinových kamenů nebo kteří ledvinovými kameny trpí. Nadměrná konzumace může vyvolat laxativní účinky.

Měrná cena: 3 Kč vč. DPH / 1tbl

V této kategorii výrobků také nabízíme:


Magnesium + potassium 20 effervescent tablet šumivé tablety

Calcium quercetin zinc 20 effervescent tablet šumivé tablety

Isostar tablety 10 ks power tablets

Vitamin C 1000 mg 20 effervescent tablet šumivé tablety
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna