CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEIsostar Fast Hydration 500ml PET

0x
P
K
I
Z
X
V
 
Kód zboží:15052041
Výrobce:Isostar - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:39 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Isostar fast hydration 500 ml PET

Fast Hydration je isotonický nápoj pro fyzické aktivity připravený k okamžitému pití, který splňuje potřeby sportovců a sportovkyň. - Kvalitní hydratace: isotonická receptura poskytuje rychlejší hydrataci a optimální vyprazdňování žaludku. Pití před fyzickou aktivitou optimalizuje zásoby tekutin před startem. Následné pití během fyzické aktivity pomáhá zlepšovat výkonnost a vytrvalost, čímž se omezují rizika zažívacích problémů a v konečném výsledku se zlepšuje regenerace po fyzické aktivitě. - Vynikající zdroj energie. - Zdroj mikronutrientů, zejména vápníku a hořčíku, který přispívá ke správné funkci svalů během fyzické aktivity a ke kvalitní regeneraci. Nápoj je také bohatý na vitamín B1, který se podílí na přeměně potravin na energii. Tento praktický a účinný nápoj vhodný pro všechny sportovce a sportovkyně je k dostání v několika příchutích zvyšujících požitek.
Složení:
Voda, sacharóza, glukózový sirup, okyselovač: kyselina citrónová, citran sodný, přírodní citrónové aroma s dalšími přírodními ochucovadly, maltodextrin, fosforečnan vápenatý, uhličitan hořečnatý, kuchyňská sůl, chlorid draselný, stabilizátory E414 a E445, vitamín B1.

Vyrobeno v provozu, kde se používají : lepek, korýši, vejce, rybí maso, burské ořechy, sója, mléko, ořechy, celer, hořčice, sezam
Průměrné nutriční informace ve 100 ml výrobku:
Energetická hodnota125 kJ
Sacharidy - uhlohydráty6.9 g
Sůl0.13 g
Z toho cukry6 g
Energetická hodnota29 kCal
Vitamíny a minerály ve 100 ml výrobku:
Vitamín B1 - thiamin0.06 mg
Vápník31 mg
Obsah ostatních účinných látek ve 100 ml výrobku:
Magnéziun12.5 mg
Dávkování:
Nápoje Hydrate & Perform by měly být konzumovány při rozcvičce (150 až 300 ml), jakož i během fyzické aktivity a po jejím ukončení (150 ml každých 15 minut)V této kategorii výrobků také nabízíme:


Champion Sports Fuel 1000 ml

Vital drink Zerop 1000 ml

Ionogen 1000 ml

Champion Sports Fuel 2 x 1000 ml
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna