CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEALAVIS Triple Blend Extra silný 2 x 700g

0x
G
I
Z
K
 
Kód zboží:38073003
Výrobce:Alavis
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena2 502 Kč
Sleva:11%
Cena:2 238 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Námi doporučené alternativní výrobky:


ALAVIS MAXIMA Triple Blend Extra Silný 2x700g

ALAVIS MAXIMA Triple Blend Extra Silný 700g

ALAVIS Triple Blend Extra silný 700gVážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

ALAVIS Triple Blend Extra silný 2 x 700g

Komplexní kloubní výživa pro koně

ALAVIS™ Triple Blend Extra Silný obsahuje kombinaci chondroprotek­tivních látek (glukosamin sulfátu a chondroitin sulfátu), látky MSM a značkových kolagenů Collyss a Cartidyss.

ALAVIS™ Triple Blend Extra Silný je vhodný pro regeneraci pohybového aparátu, zejména pro preventivní podávání u hříbat a koní v pracovní a sportovní zátěži.

Doporučujeme:

◾pro předcházení onemocnění pohybového aparátu
◾sportovním a pracovním koním všech věkových kategorií
◾pro ověřenou kvalitu a účinnost

Spektrum účinků přípravku ALAVIS™ Triple Blend Extra Silný:
◾výživa, ochrana a regenerace kloubních chrupavek a tkání
◾zmírnění bolestí pohybového aparátu
◾zlepšení pohyblivosti, větší fyzická výkonnost
◾zpomalení až zastavení dalšího poškozování kloubních chrupavek
◾prodloužení aktivního věku zvířete
◾zlepšení celkové zdravotní kondice

Složení:
Glukosamin sulfát, Chondroitin sulfát, MSM, značkové kolageny Collyss® a Cartidyss®

Glukosamin sulfát a chondroitin sulfát tvoří přirozenou součást kloubní chrupavky a synoviální tekutiny. Chondroitin sulfát má význačnou schopnost vázat ve tkáni vodu. Zabezpečuje tak správnou funkci chrupavky, její pevnost, pružnost a odolnost. Mechanizmus účinku obou těchto látek je společný a spočívá v chondroprotektivním (chrupavku chránícím) působení. Účinek zahrnuje regeneraci kloubních chrupavek a tkání, zlepšení pohyblivosti, a tím podstatně pozitivně ovlivňuje zdravotní kondici zvířete.

Methylsulfonylmethan - MSM – je přírodní látka obsahující organicky vázanou síru, která je zapojena do procesu tvorby kolagenu, zpevňuje vazy a šlachy, působí relaxačně a regeneračně na svaly. MSM se podílí nejen na omezení bolesti kloubů, ale díky svým antioxidačním a detoxikačním účinkům také na odbourání poškozené tkáně. K potlačení bolesti je vhodné užívat MSM i u poúrazových a pooperačních stavů, kde bylo navíc zjištěno lepší hojení ran. MSM má analgetický, protizánětlivý, vasodilatační a antiedematózní účinek. Má své uplatnění také při odstranění bolestí svalů, svalových křečí a také bolestí šlach.

Hydrolyzované kolageny COLLYSS™ a CARTIDYSS™

COLLYSS™ - kolagen typu I v nejvyšší kvalitě – se vyskytuje v silně zatěžovaných strukturách, jako jsou šlachy a vazivové chrupavky. Je odolný v tahu, a proto je velmi důležitý pro pevnost šlach a tím i pro zpevnění pohybového aparátu. Tento kolagen se dále vyskytuje v kostech a kůži. Kolagen typu I COLLYSS™ je patentově vyráběný čištěný kolagenový hydrolyzát získávaný z chrupavek mořských ryb.

CARTIDYSS™ - kolagen typu II v nejvyšší kvalitě – udržuje tvar chrupavky a brání její deformaci. Kolagen typu II je součástí hyalinní a elastické chrupavky a je odolný v tlaku. CARTIDYSS™ je čištěný kolagenový hydrolyzát získávaný z chrupavek rejnoků.

Obsah účinných látek v 1 kg:
◾Glukosamin sulfát 2KCl – 348 g
◾Chondroitin sulfát – 130 g
◾MSM – Methylsulfonyl­methan – 435 g
◾COLLYSS™ - 3,4 g
◾CARTIDYSS™ - 5 g
◾Vitamin C - 4,3 g

Pomocné látky: Jablečný pektin

Z důvodu zachování kvality přípravku nejsou přidávána žádná barviva ani konzervační látky
Vitamíny a minerály ve 100 g výrobku:
Vitamín C428.57 mg
Obsah ostatních účinných látek ve 100 g výrobku:
Cartidyss500 mg
Chondroitin sulfát13000 mg
Collyss335.71 mg
Glukosamin sulfát34785.71 mg
MSM – methylsulfonylmethan43500 mg
Dávkování:
Hmotnost koně Iniciační dávka (prvních 14 dní užívání) denně Udržovací (pokračovací) dávka denně 100 kg 4,5 g 1 odměrka 2,25 g 1/2 odměrky 500 kg 22,5 g 5 odměrek 11,25 g 2,5 odměrky Způsob použití: Prášek je možné podávat s kouskem potravy, zamíchat do jádra či melasy nebo podat přímo do tlamy. Přípravek zvířata obvykle přijímají bez problémů. Délka užívání: Přípravek podávejte optimálně tři měsíce, potom udělejte 1 – 3 měsíce pauzu a přípravek opět nasaďte.
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna