CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEALAVIS Triple Blend Extra silný 700g

0x
G
I
Z
K
 
Kód zboží:38073001
Výrobce:Alavis - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:1 217 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


ALAVIS MAXIMA Triple Blend Extra Silný 700g
klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

ALAVIS Triple Blend Extra silný 700g

ALAVIS™ Triple Blend Extra Silný obsahuje kombinaci chondroprotek­tivních látek (glukosamin sulfátu a chondroitin sulfátu), látky MSM a značkových kolagenů Collyss a Cartidyss.

ALAVIS™ Triple Blend Extra Silný je vhodný pro regeneraci pohybového aparátu, zejména pro preventivní podávání u hříbat a koní v pracovní a sportovní zátěži.

Doporučujeme:
- pro předcházení onemocnění pohybového aparátu
- sportovním a pracovním koním všech věkových kategorií

Spektrum účinků přípravku ALAVIS™ Triple Blend Extra Silný:
- výživa, ochrana a regenerace kloubních chrupavek a tkání
- zmírnění bolestí pohybového aparátu
- zlepšení pohyblivosti, větší fyzická výkonnost
- zpomalení až zastavení dalšího poškozování kloubních chrupavek
- prodloužení aktivního věku zvířete

Chondroitin sulfát má význačnou schopnost vázat ve tkáni vodu. Zabezpečuje tak správnou funkci chrupavky, její pevnost, pružnost a odolnost. Mechanizmus účinku obou těchto látek je společný a spočívá v chondroprotektivním (chrupavku chránícím) působení. Účinek zahrnuje regeneraci kloubních chrupavek a tkání, zlepšení pohyblivosti, a tím podstatně pozitivně ovlivňuje zdravotní kondici zvířete.

Methylsulfonylmethan (MSM) je přírodní látka obsahující organicky vázanou síru, která je zapojena do procesu tvorby kolagenu, zpevňuje vazy a šlachy, působí relaxačně a regeneračně na svaly.
MSM se podílí nejen na omezení bolesti kloubů, ale díky svým antioxidačním a detoxikačním účinkům také na odbourání poškozené tkáně.
K potlačení bolesti je vhodné užívat MSM i u poúrazových a pooperačních stavů, kde bylo navíc zjištěno lepší hojení ran.
MSM má analgetický, protizánětlivý, vasodilatační a antiedematózní účinek. Má své uplatnění také při odstranění bolestí svalů, svalových křečí a také bolestí šlach.

COLLYSS™ - kolagen typu I v nejvyšší kvalitě – se vyskytuje v silně zatěžovaných strukturách, jako jsou šlachy a vazivové chrupavky. Je odolný v tahu, a proto je velmi důležitý pro pevnost šlach a tím i pro zpevnění pohybového aparátu. Tento kolagen se dále vyskytuje v kostech a kůži.
Kolagen typu I COLLYSS™ je patentově vyráběný čištěný kolagenový hydrolyzát získávaný z chrupavek mořských ryb.

CARTIDYSS™ - kolagen typu II v nejvyšší kvalitě – udržuje tvar chrupavky a brání její deformaci. Kolagen typu II je součástí hyalinní a elastické chrupavky a je odolný v tlaku. CARTIDYSS™ je čištěný kolagenový hydrolyzát získávaný z chrupavek rejnoků.
Složení:
Glukosamin sulfát 2KCl – 348 g, Chondroitin sulfát – 130 g MSM – Methylsulfonyl­methan – 435 g, COLLYSS™ - 3,4 g, CARTIDYSS™ - 5 g, Vitamin C - 4,3 g.

Pomocné látky: Jablečný pektin.

Z důvodu zachování kvality přípravku nejsou přidávána žádná barviva ani konzervační látky.
Vitamíny a minerály ve 100 g výrobku:
Vitamín C428.57 mg
Obsah ostatních účinných látek ve 100 g výrobku:
Cartidyss500 mg
Chondroitin sulfát13000 mg
Collyss335.71 mg
Glukosamin sulfát34785.71 mg
MSM – methylsulfonylmethan43500 mg
Dávkování:
Způsob použití: Prášek je možné podávat s kouskem potravy, zamíchat do jádra či melasy nebo podat přímo do tlamy. Přípravek zvířata obvykle přijímají bez problémů. Délka užívání: Přípravek podávejte optimálně tři měsíce. Potom udělejte 1 – 3 měsíce pauzu a přípravek opět nasaďte.

Měrná cena: 174 Kč vč. DPH / 100gVýrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna