CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIE

Výrobky značky:Artivit Pegas MSM 720g + 2x šumivý vitamín C

0x
G
I
Z
K
 
Kód zboží:12273011
Výrobce:Vitar veterinae
Dostupnost:skladem
 
Běžná Cena625 Kč
Sleva:6%
Cena:590 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  

snížená doprava po ČR

klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Pegas MSM 720g + 2x šumivý vitamín C

Veterinární dietetický přípravek pro velká plemena psů a koně. Napomáhá regeneraci svalů, zpevnění vazů a šlach a tím celého pohybového aparátu. Napomáhá ulevit od bolesti a tlumí zánět. Příznivě působí a napomáhá ke zmenšení otoků a k urychlení rekonvalescence po zraněních.

ArtiVit Pegas MSM obsahuje krystalickou čistou látku MSM (Methylsulfonylmethan), která obsahuje organicky vázanou síru, jenž působí na zpevnění šlach a vazů, potlačuje bolest a záněty a pozitivně působí na regeneraci a relaxaci svalů. Má také silné antioxidační vlastnosti a je unikátním zdrojem sirných sloučenin, pozitivně působících v organismu, zejména v poškozených chrupavkách. Síra je kromě jiného také zapojena do tvorby kolagenu a glukosaminů – základních stavebních látek kloubních chrupavek a pojivových tkání.

Lze podávat i preventivně především pro regeneraci a relaxaci svalů a pro zpevnění celého pohybového aparátu.
Složení:
Aktivní složka ve 4g: 4g MSM
Dávkování:
1x denně 0,08 g – 0,1 g na jeden kilogram váhy. Příklady dávkování: •Váha 50 kg – 4 g, což je jedna čajová lžička •Váha 100 kg – dvě čajové lžičky •Váha 500 kg – 3 polévkové lžíce Přípravek přimíchejte do běžné stravy zvířete, případně rozmíchejte ve vodě. Přípravek lze podávat trvale. Určeno pro zvířata (především pro koně a velká plemena psů). Při preventivním použití užívejte poloviční dávky uvedené výše.V této kategorii výrobků také nabízíme:


Barny s Triple Blend Extra Silný 700g

ALAVIS Duoflex 387g

Barny s Triple Blend Extra Silný 200g

ALAVIS Celadrin pro koně 60 g
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty