CZK
EUR
Položek: 0
Celkem: 0,- Kč
 
KATEGORIEGelatina plus maritime 360 kapslí

0x
G
I
Z
K
 
Kód zboží:85207013
Výrobce:Terezia - pro detail klikněte
Dostupnost:skladem
 
Cena:492 Kč vč. DPH
 

 
množství:ks  
Doporučujeme alternativy:


klikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšeníklikněte pro zvětšení


Vážení zákazníci, uvedené texty a složení postupně upřesňujeme, aby odpovídalo novým směrnicím EU. Omlouváme se, ale vzhledem k náročnosti této akce a nutné spolupráci s výrobci mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.

Gelatina plus maritime 360 kapslí

Gelatina Plus maritime je přípravek s bílkovinou - kolagenem maritime, s minerálními látkami a vitamínem C pro správnou výživu a podporu kloubního systému. Výrobek je doporučován ženám i mužům ve středním a pozdějším věku, aktivním sportovcům, lidem s nadváhou a všem, kteří si chtějí udržet kosti a klouby v dobrém stavu.

Kolagen je klíčová látka celého pohybového aparátu. Široké spektrum kolagenů typu I-IV tvoří pevná a ohebná vlákna, která se vyskytují v pouzdrech kloubů, tkáních kostí, šlach a vazů, ale i kůži. Normální kloubní aparát je pevný, pružný, vzdoruje tlaku a zátěži.

Intenzivní péče
- unikátní hydrolyzovaný kolagen maritime je získávaný z mořských ryb speciální úpravou, která zajišťuje optimální spektrum aminokyselin, čistotu a dobrou vstřebatelnost
- vitamin C přispívá k tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek i kostí
- vápník pomáhá uchovat normální stav kostí
- hořčík napomáhá syntéze bílkovinných látek (kolagenu)

Hmotnost
182g (360 kapslí)
Složení:
Složení:
kolagen maritime - hydrolyzovaný kolagen z mořských ryb, Aquamin (Lithotamnion calcareum) - přírodní zdroj vápníku a hořčíku (uhličitan vápenatý, hydroxid hořečnatý), kyselina L-askorbová
Obal kapsle: želatina
Vitamíny a minerály v jedné dávce
Hořčík57 mg
Vitamín C24 mg
Vápník120 mg
Obsah ostatních účinných látek v jedné dávce
Kolagen2220 mg
Dávkování:
Dávkování: 3 kapsle 2x denně před jídlem. Kapsle se polyká celá a zapíjí vodou, nebo se rozdělí a obsah se nasype do jídla nebo do vody. Vhodné k dlouhodobému užívání. Upozornění: Není vhodné pro děti do 12 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Není náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravek. Uchovávejte v suchu do 25°C. Po otevření vždy pečlivě víčko znovu uzavřete.V této kategorii výrobků také nabízíme:


Gelatina + 360 kapslí

Joint Worx 200 g

Želatina Plus 100 kapslí

Bone Complex 90 kapslí
Výrobky značky:

KategorieBonusový progam Plzeňské karty

Balíkovna